Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
ZAMEK KRZYŻACKI

ZAMEK KRZYŻACKI

Malbork, ul. Starościńska

Zabytki 8.8
Bulwar nad Nogatem
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Bulwar nad Nogatem

Malbork, ul. Plac Słowiański

Trasa spacerowa 8.5
Deptak w Malborku

Deptak w Malborku

Malbork, ul. Kościuszki

Trasa spacerowa 9.1

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Jakie zabytki warto zobaczyć w Malborku? Z pewnością: Zamek, Kościół MP Nieustającej Pomocy, Bramę Garncarską, Ratusz Staromiejski, Bramę Mariacką. Na dzieci czeka wspaniały Dino Park, Jumpy Park oraz Żuławska Wioska Ceramiczna. Pamiętajmy, że Malbork słynie z przepysznej staropolskiej kuchni, tu każdy smakosz z pewnością znajdzie coś dla siebie! Obowiązkowo należy spróbować również słynną polewkę zamkową oraz piołunówkę. W lecie dużą sympatią cieszą się rejsy statkiem i kąpielisko miejskie w Malborku.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Piwniczka

Restauracja Piwniczka

Malbork, ul. Starościńska

BARka Flisak

BARka Flisak

Malbork, ul. Wałowa

Restauracja Groblanka

Restauracja Groblanka

Malbork, ul. Grobelno

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Zamek w Malborku. Trwa remont!
Od końca października br. na zamku w Malborku trwa remont. Prace toczą się na przedzamczu i obejmują budynki gospodarcze, które niszczały od lat powojennych. Niedługo znowu zaczną służyć turystom i mieszkańcom miasta.
Lista miejsc w Malborku, gdzie wykorzystasz bon turystyczny
Wraz z początkiem sierpnia turyści mogą aktywować i realizować swoje bony turystyczne. Jednorazowe wsparcie finansowe przyznawane jest każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie osiągnęło jeszcze pełnoletności. Oznacza to, że bon turystyczny może dotrzeć do aż 6,5 miliona dzieci w całej Polsce. Wielu rodzinom wsparcie w takiej formie umożliwi wyjazd na wymarzone wakacje. Rodzice mogą wykorzystać środki z bonu turystycznego na opłacenie pobytu swojego dziecka w obiekcie noclegowym lub jego wyjazdu na zorganizowaną imprezę turystyczną. Warto jednak pamiętać, że bon może zostać zrealizowany tylko w odpowiednich miejscach. Poniżej przedstawiamy listę miejsc w Malborku, gdzie można wykorzystać bon.
Muzyka Świata w Gdyni

Gdynia zaprasza na czwartą już edycje Festiwalu GLOBALTICA - niezwykłą ucztę muzyczną, jaka obędzie się w dniach 24 - 28 lipca w uroczej i otwartej scenerii gdyńskich Kolibek...

Wakacje nad Bałtykiem

Za oknami już prawdziwe lato a myśl o urlopie odwiedza nas coraz częściej. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce o tej porze roku jest bez wątpienia Trójmiasto. Przed wyjazdem na urlop warto jednak dowiedzieć się, co w danym miejscu można zobaczyć, jakie zaplanowano atrakcje... Oto większość wydarzeń kulturalnych w Trójmieście zaplanowanych na wakacje:

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Apartament Nice place

Apartament Nice place

ul. Juliusza Słowackiego 73C/14
Good Station Przy Zamku

Good Station Przy Zamku

ul. Narutowicza 8

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!