Czego nie przegapić? Najbliższe imprezy

Zobacz wszystkie imprezy
Waldemar Malicki w show „Naga Prawda o klasyce”
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Filharmonia Koszalińska

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Plaża w Mielnie

Plaża w Mielnie

Mielno,

Plaża, kąpielisko 9.1
Szlaki rowerowe

Szlaki rowerowe

Mielno,

Trasa rowerowa 9.1
Promenada w Mielnie

Promenada w Mielnie

Mielno, ul. Promenada Przyjaźni

Trasa spacerowa 9.2

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Z czego znane jest Mielno? To z pewnością czysta, piękna plaża oraz Promenada Przyjaźni, na której co roku odbywają się niezapomniane dyskoteki pod gołym niebem. Wokół plaży znajdziemy liczne kawiarenki, kramy, smażalnie ryb. Jeśli marzy Ci się aktywny urlop, Mielno oferuje wypożyczalnie rowerów wodnych, kajaków oraz jachtów. Co jeszcze koniecznie musimy zobaczyć będąc w Mielnie? Z pewnością Hyde Park, gdzie każdy może zabrać głos, Kościół Parafialny z XV wieku oraz otoczony fosą średniowieczny strażniczy gródek. Czego nie wiesz o Mielnie? Mielno przyciąga turystów również zimą. Zgodnie z tradycją co roku, w styczniu lub lutym, organizowane tu są słynne zloty morsów. Co jeszcze warto wiedzieć o Mielnie? Aż do stycznia 2017 była to jedynie duża wieś usytuowana nad brzegiem morza, więc już od kilku lat cieszy się prawami miejskimi.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Al Mare

Restauracja Al Mare

Sarbinowo, ul. Nadmorska

10.0
Bar Pokusa

Bar Pokusa

Mielno, ul. Lechitów

10.0
Bar Pod Kasztanami

Bar Pod Kasztanami

Mielno, ul. Kościuszki

9.6
Restauracja Egipt

Restauracja Egipt

Mielno, ul. Wojska Polskiego

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Gdzie w Mielnie można zrealizować bon turystyczny 500+?
Dzięki bonowi turystycznemu polskie rodziny mogą zaplanować wspaniały wypoczynek dla dzieci! Niektórzy jeszcze w tym roku wykorzystają przyznane pieniądze – ale wcale nie trzeba się śpieszyć, bon ważny jest aż do końca marca 2022 roku. W tym czasie możesz dokładnie przemyśleć wyjazd i zdecydować, gdzie chcesz spędzić rodzinny urlop. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest morze i tętniący życiem kurort, Mielno. Niżej znajdziesz listę miejsc w Mielnie, w których przyjmowana jest płatność bonem turystycznym.
Miejsca na wakacje w Polsce dla młodych
Gdy mamy dwadzieścia lat, planowanie wyjazdów wypoczynkowych nie jest zbyt trudne. Wystarczy znaleźć miejsce, w którym można się dobrze bawić i ciekawie spędzić czas. Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji na fantastyczne wakacje w Polsce dla młodych!
Pomysły na polskie wakacje. Mielno

Przesuwając palcem po mapie Pomorza Zachodniego, trafimy na wiele atrakcyjnych miast i miasteczek, w których warto spędzić wakacyjny urlop. Jednym z takich miejsc jest Mielno - popularny wakacyjny kurort o charakterystycznym mikroklimacie i imprezowej atmosferze.

U siebie, a jednak na plaży - obiekty noclegowe blisko plaży w Mielnie

Nocleg w Mielnie jak najbliżej plaży? Zobaczcie, które miejsca polecają inni turyści. Sprawdźcie rekomendowane przez nich obiekty noclegowe.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
U Wikinga 9.8

U Wikinga

ul. Klonowa 5
Domki wczasowe Tropikana 10.0
Pokoje Gościnne Czar Morza  10.0