Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Co trzeba zrobić podczas pobytu w Nałęczowie? Koniecznie wybrać się na spacer po miasteczku, żeby dokładnie obejrzeć przepiękne stare wille. Kolejnym miejscem, do którego koniecznie trzeba zajrzeć, jest Park Zdrojowy, bo to właśnie tam znajdują się najciekawsze zabytki Nałęczowa, czyli Pałac Małachowskich i sanatorium „Książę Józef”. Nie zapomnijcie też o Pijalni Wód Mineralnych, zlokalizowanej w samym środku parku. Warto pomyśleć o relaksie i znaleźć kilka godzin na wizytę w nałęczowskim Spa. Czy jest coś, czego nie wiesz o Nałęczowie? Być może tego, że zostało uwiecznione na kartach powieści Bolesława Prusa „Ludzie bezdomni” – jako uzdrowisko Cisy.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Rybka

Restauracja Rybka

Kazimierz Dolny, ul. Sadowa

Restauracja Karczma Nałęczowska

Restauracja Karczma Nałęczowska

Nałęczów, ul. Poniatowskiego

Restauracja - Kawiarnia U Hanysa

Restauracja - Kawiarnia U Hanysa

Nałęczów, ul. Miłocin

10
Ewelina - kawiarnia, restauracja

Ewelina - kawiarnia, restauracja

Nałęczów, ul. Lipowa

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Nałęczów z bonem turystycznym. Gdzie go zrealizować?
Znakomitym miejscem na rodzinny wypoczynek jest Nałęczów, piękne uzdrowisko na Lubelszczyźnie. Miasteczko tonie w zieleni, a miejscowe wody mineralne świetnie wpływają na zdrowie wczasowiczów. Poza tym w Nałęczowie dostępna jest bogata baza rekreacyjna i wypoczynkowa. Za część usług oferowanych można płacić bonem turystycznym – niżej prezentujemy najważniejsze informacje.
Nałęczów na weekend - co warto zobaczyć?
Nałęczów znamy chyba wszyscy. Jednak czy mieliśmy okazję poznać to miasto tak naprawdę? To idealne miejsce na wypoczynek weekendowy. Spacer po Parku Zdrojowym, odwiedziny w Muzeum Bolesława Prusa i Stefana Żeromskiego a także wycieczka po mieście i podziwianie przepięknych drewnianych willi. Co jeszcze warto zobaczyć w Nałęczowie? Poniżej kilka propozycji.
Do Nałęczowa przyszła wiosna!

Słońce za oknem zachęca do wiosennych wojaży. Wybraliśmy się więc do Nałęczowa, gdzie odkryliśmy pierwsze oznaki nowej pory roku! Możecie poszukać ich w naszej fotogalerii.

Latamy nad Nałęczowem

Nałęczów to jedno z najpiękniejszych miasteczek-uzdrowisk na Lubelszczyźnie. Latem nie ma sobie równych, o czym świadczą tłumy turystów, których można spotkać w Parku Zdrojowym. Uroki Nałęczowa można podziwiać w całej okazałości, i to z lotu ptaka, dzięki nakręconemu przez Nocowanie.pl filmowi!

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Willa Anna 9.9

Willa Anna

ul. Spółdzielcza 9
Willa Łucja 10

Willa Łucja

ul. Armatnia Góra 14

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!