Plan sylwestrowy:


Dzień Opis dnia

1 - piątek 29 grudnia 

Ruszamy w góry na MEGA integrującą 5 dniową IMPREZĘ SYLWESTROWĄ. Na tych, którzy przyjadą do godziny 18:00, będzie czekała obiadokolacja.


2 - sobota 30 grudnia Po śniadaniu, jeśli znajdą się chętni zrzucimy się na busa i wybierzemy się biernie do Zakopanego pospacerować po Krupówkach lub czynnie na narty na pobliski stok, gdzie będzie można wypożyczyć narty jak i kupić karnet na zjazdy :) (Kto co woli :) ). Wieczorem po obiadokolacji czeka nas szaleństwo na kuligu z pochodniami, pieczeniem kiełbasek i grzańcem na rozgrzewkę :)


3 -niedziela 31 grudnia Dzień rozpoczniemy pysznym śniadaniem w góralskiej stołówce i zaczniemy przygotowania do SYLWESTRA. Panie zrobią się na bóstwo i ubiorą stroje, a Panowie w tym czasie się zintegrują :) :) :) O godzinie 18:00 posilimy się pyszną obiadokolacją. Szaloną NOC SYLWESTROWĄ rozpoczniemy o godz. 20:30, gdzie porwie nas do tańca muzyka, którą zapoda DJ. Podczas imprezy na pewno nikt nie będzie głodny - zjemy 3 pyszne gorące posiłki, a w międzyczasie posilać się będziemy sałatkami, wędlinami, ciastami i owocami :) Dla spragnionych będą czekały napoje zimne i gorące (kawa, herbata, soki, itp.), a dla tych, którzy wolą % mamy szampana i butelkę alkoholu na pokój.


4 - poniedziałek 01 stycznia W Nowy Rok, po śniadaniu możemy zwalczyć kaca 2,5 godz. wypoczynkiem w „Termach Szaflary” oddalonych od domku o ok 400m, po czym posilimy się obiadokolacją :)


5 - wtorek 02 stycznia Po śniadaniu ruszymy ogrzać się na termy „Gorący Potok” Tym akcentem zakończymy naszą zabawę :)


Koszt pakietu sylwestrowego 700 zł od osoby


Zaliczkę wysokości 30% do ostatniego dnia października.

Pozostała cześć kwoty do 30 listopada


Dane do przelewu

Numer konta

27 8812 0005 0000 0023 0276 0001

Wynajem Pokoi i Żywienie

Tomasz Kuna

Ul Jana Pawła II 3

34-425 Biały Dunajec

Zapytaj o nocleg