Bankiety firmowe

Bankiety firmowe

Bankiety firmoweOśrodek przygotowany jest do przeprowadzenia niewielkiego spotkania firmowego z bankietem i obsługą konferencji.


Ośrodek Wczasowo Szkoleniowy Strzecha w Dusznikach Zdroju ul. Górska 12 tel. 504 458 184


Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka, który jest położony w doskonałej lokalizacji. Koniec ulicy Górskiej, to gwarancja ciszy, spokoju i wspaniałych widoków na na panoramę Gór Stołowych i kotlinę dusznicką. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Park Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Klasztor Franciszkanów , oraz basen Słoneczne Termy Jan Kazimierz. Dodatkowe atrakcje to deptak parkowy z restauracjami i kawiarniami. Nad naszym ośrodkiem znajduje się Ptasia Góra (750m npm), do której prowadzą trzy trasy turystyczne do schroniska PTTK "Pod Muflonem". 


Dwie trasy (10 i 12 km) umożliwiają szybki dojazd samochodem do narciarskiego raju "Zieleniec".


W ośrodku posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię i świetlicę. Możliwe jest więc wykupienie do pobytu pełnego wyżywienia (lub jego części - szczegóły w cenniku).


Kuchnia nasza zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy proponujących przepyszne dania lokalne jak i typowe dania polskie.


Cena bankietów ustalana jest indywidualnie.


Wszystkim Państwu gwarantujemy miejsca parkingowe pod ośrodkiem, zamykany magazyn do przechowywania sprzętu sportowego, świetlicę z parkietem i "sprzętem "mini-disco".


Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc w pokojach 3,4,5 i 6 osobowych w budynku głównym. Budynek jest 3 kondygnacyjny. Na parterze udostępniamy Państwu pięć pokojów, na pierwszym piętrze pięć pokojów a na drugim piętrze dwa. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu).


Udostępniamy Państwu 4 domki tylu "Brda" 8 osobowe. Domki są piętrowe, posiadają aneksy kuchenne, łazienki oraz TV. Domki ustawione są frontem do strony zachodniej (przepiękny widok na panoramę Dusznik i Gór Stołowych).


 Do ceny za pobyt należy dodać opłatę uzdrowiskową pobieraną na rzecz Urzędu Miejskiego w Dusznikach-Zdroju od osób przebywających w mieści powyżej 1 dnia.


Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka...

Zapytaj o nocleg