Boże Narodzenie

Lawendowe Święta

 

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością i ciepłą atmosferą. Każdy z nas pragnie spędzić ten niezwykły czas w gronie rodzinny i przyjaciół. W tych szczególnych dniach czas zwalnia, a my pragniemy nacieszyć się niezwykłością chwil i przede wszystkim...chcemy odpocząć :)

 

Serdecznie zapraszamy do Lawendowych Domków. Lawendowe domki to całoroczne ogrzewane apartamenty, które ze względu na swoje położenie stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku w sezonie letnim i zimowym.

 

Niezwykłość położenia pozwala spędzić urlop w pięknym zielonym otoczeniu sosnowych lasów, a zarazem być blisko morza i piaszczystej plaży.

 

Domki zbudowane są w formie bliźniaczej, a ich bogate wyposażenie pozwoli na niezapomniane spędzenie czasu wolnego. Każdy z nich posiada przestrzenny taras z wyjściem na oddzielny ogródek. Są one znakomitą propozycją dla rodzin poszukujących prywatności i strefy do odpoczynku.

 

Naszym dodatkowym atutem są kominki, które nie tylko ocieplają domek, ale także nadają niepowtarzalny charakter wnętrzu. Blask bijący od kominka wytwarza przyjazną atmosferę.

 

Sprezentuj sobie i swoim bliskim niezapomniane Lawendowe Święta. CZEKAMY NA WAS !!!

 

Lawendowe Domki

 

Zapytaj o nocleg