Lato, Wakacje

Lato, Wakacje

Rezerwacji można dokonywać tutaj: 606402455


Gospodarstwo agroturystyczne Leśna Polana jest położone we wsi Białkowo w odległości 2 km od Golubia-Dobrzynia niedaleko drogi wojewódzkiej Golub-Dobrzyń - Rypin . Stanowi doskonałe miejsce na nocleg , odpoczynek i chwilę relaksu wśród szumu drzew . Jest bardzo dobrym miejscem dla turystów przyjeżdżających do Golubia-Dobrzynia,chcących zwiedzić to piękne miasto oraz urokliwą okolice.Nasz domek to także godna polecenia "baza wypadowa" dla turystów, chcących zwiedzić Toruń, Chełmno, Brodnicę , czy Malbork.


Zapraszamy na nocleg także osoby przybywające do nas w innych celach, na przykład pracowników firm.


Leśna Polana to blisko dwuhektarowa działka, w całości zalesiona, a w jej centrum znajdują się zabudowania. W naszym gospodarstwie oferujemy całoroczne noclegi w wolno stojącym domu.

Do dyspozycji gości jest 8 miejsc noclegowych w dwóch komfortowo urządzonych pokojach, łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem, TV, zadaszony taras wypoczynkowy, parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grilla i na ognisko. Cały teren jest ogrodzony i zamykany na noc. Można wypożyczyć na miejscu rowery, w tym jeden dla dziecka o wadze do 25 kg. Na terenie obiektu jest dostępny bezpłatnie wi-fi.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej