Zaręczyny w Gołubiu

Romantyczny wyjazd do jednego z obiektów z listy to dobry sposób na zaręczyny. Odpowiednie miejsce i czas są umilą tę ważną chwilę. Poniżej prezentujemy listę ofert specjalnych dla osób planujących zaręczyny.

Gołubie 7 ofert

od
120
/usługę

Gościniec Gołubie-Perła Kaszub

Gołubie zobacz na mapie
Zapraszamy na romantyczne pobyty w "sercu Kaszub"
od
187
/usługę

Adler Medical SPA

Zgorzałe zobacz na mapie
Zaręczyny to wyjątkowy dzień dla zakochanych dlatego wychodzimy na przeciw ich potrzebom i dokładamy wszelkich starań aby ich pobyt oraz moment zaręczyn odzwierciedlał ich najskrytsze marzenia. Kolacja romantyczna przy świecach, masaże dla
od
80
/usługę

Siedlisko Bartek

Kłodno zobacz na mapie
Domki Letniskowe w Kłodnie k/Sulęczyna nad jez. Mausz. Wyposażone w kuchnię i TV. Super miejsce na romantyczny wyjazd dla dwojga. ! Kameralne miejsce usytuowane nad jeziorem z wypożyczalnią sprzętu pływającego. Obok las pełen grzybów, tras
od
400
/usługę

Brak opinii

Kaszubska Zagroda

Wyrówno zobacz na mapie
kominek, spacery, itp
od
100
/usługę

Zacisze Pensjonat

Wdzydze zobacz na mapie
Serdecznie zapraszamy przez cały rok do skorzystania z oferty naszego ośrodka! Pensjonat usytuowany jest w spokojnej, malowniczej okolicy- w sam raz do spędzenia czasu dla dwojga :) Więcej informacji - mailowo lub telefonicznie.
od
180
/usługę

Agroturystyka Koziołkowo

Bartoszylas zobacz na mapie
Agroturystyka Koziołkowo zaprasza zakochane pary na weekend Walentynkowy.Propozycja gospodarzy >Piątek -przyjazd gości,obiado-kolacja,nocleg.Sobota-śniadanie ,kulig,obiad,romantyczna kolacja przy świecach,wino musujące do pokoju,nocleg.
od
165
/usługę

Brak opinii

Domki nad Wdą Ośrodek Domków Letniskowych

szczegóły na: domkinadwda.pl
Noclegi w Gołubiu