9
Dodał: Ponad rok temu
Obiekt nie zasługuje na ocenę 10/10, przynajmniej nie za ten pokój, w którym byliśmy.
Plusy:
* Wszędzie czysto,
* piękny widok z okna,
* w kuchni dostępne wszystko czego potrzeba (za wyjątkiem otwieracza do wina :) ).
* prywatny parking za bramą

Minusy:
* Daleko od przystanków. W opisie jest informacja, że przystanek znajduje się około 200 m od obiektu. To prawda, ale jeździ on tylko do Zakopanego i dość rzadko. Przystanek, z którego odjeżdżają busy do np. doliny Kościeliskiej znajduje się już 1,5 km od pensjonatu. Wybierając się w to miejsce musisz mieć na uwadze, że obiekt jest położony na stromej górze (wiadomo jesteśmy w górach:) ). Różnica wysokości nad poziomem morza pomiędzy obiektem a przystankiem do Kościeliskiej to 150 metrów (w PIONIE). Droga do pensjonatu jest stroma i powrót pieszo z przystanku do pensjonatu po całym dniu spędzonym w górach jest bardzo trudny. Pieszo poszliśmy raz! Później wyłącznie samochodem.

* Pokój - 2 osobowy na dole, pod względem powierzchni jest wystarczający. Minusem pokoju jest jeden wąski słupek z wieszakami i półką. Brak dodatkowych szafek, gdzie można byłoby poukładać część rzeczy.

* Łazienka - bardzo mała, ale czysta. Wielkim minusem jest brak jakichkolwiek wieszaków na ręczniki. Co prawda znajduje się tam mały grzejnik, ale na nim latem nic nie wyschnie, nawet jeżeli zostawicie otwarte drzwi do łazienki. Jest jedna mała półeczka, zmieszczą się tam szczoteczki do zębów, albo maszynka do golenia. Nie ma gdzie wysuszyć ręczników. Pokój nie dysponuje krzesłami z oparciem, które można byłoby wykorzystać do suszenia ręczników albo mokrych kurtek.

Wiem, to co w większości wymieniłem są to może drobiazgi. Jednak przed udostępnieniem pokoju do wynajmowania, właściciel powinien choć raz skorzystać z łazienki/pokoju tak jak osoba przyjezdna (torby/kosmetyczki, kurtki). Próbować jakkolwiek poukładać swoje rzeczy w pokoju i sprawdzić czy pobyt, choć kilkudniowy, nie będzie uciążliwy pod względem braku podstawowych elementów wyposażenia pokoju/łazienki.
Wyjazd: w parze

3 osoby oceniły opinię jako pomocną

Polecam:

 • dla par

Ocenił standard:

 • pokoje:
  8/10
 • łazienki:
  8/10
 • obsługa:
  10/10
 • lokalizacja:
  8/10
 • jakość do ceny:
  10/10
 • zgodność z ofertą:
  10/10
Odpowiedź właściciela obiektu:
Dziękujemy za opinie. Właściciele spali w każdym z wynajmowanych pokoi i w innych pensjonatach też z mniejszym wyposażeniem proszę wierzyć. Na zewnątrz jest suszarka na ubrania i gdyby tylko Pan zapytal codziennie wysuszyl by Pan co tylko by chciał :-) przy powrocie z dolin można się przesiąść do innego busa i przyjechac pod pensjonat, o czym informuję gości, ktorzy są zainteresowani. Podstawowe wyposażanie jest w każdym pokoju i łazience, wieszak na recznik jest koło kabiny prysznicowej, szafa w pokoju 2 os uważam wystarczajaca dla 2 os na kilka dni, przecież część rzeczy można zostawić w walizce.

Szkoda, że tak mało było kontaktu z Pana strony, na pewno rozwiazalibysmy część problemów.
Niemniej jednak serdecznie zapraszamy ponownie i dziękujemy.

Pozdrawiamy