Dla ludzi AKTYWNYCH, dla RODZIN Z DZIEĆMI, również ze zwierzakami, dla PAR i SINGLI Pieniny to wspaniałe miejsce na urlop.

Krościenko to dobre miejsce wypadowe na trasy górskie: Trzech Koron, Sokolicy, Palenicy, Wąwozów: Sobczańskiego i Homole w Jaworkach i wielu, wielu in.

Na życzenie Gości oferujemy dowóz do Sromowiec Niżnych, gdzie początek ma spływ tratwami po Dunajcu, lub możliwość wypożyczenia pontonu i spłynięcie Dunajcem.

Niedaleko Pensjonatu znajduje się wypożyczalnia rowerów, dzięki którym aktywnie można zwiedzać zakątki Pienin, a zwłaszcza najbardziej uczęszczaną trasę prowadzącą do Czerwonego Klasztoru na Słowacji.

Na bezpieczną dawkę adrenaliny zapraszamy do Parku Linowego Ablandia w Krościenku. Zarówno dzieci jak i dorośli znajda tam coś dla siebie i z pewnością przygód Wam nie braknie.

W okresie zimowym istnieje możliwość zorganizowania szkółki narciarskiej na pobliskim wyciągu Stajkowej.

Atrakcji w Pieninach nie sposób wymienić wszystkich, jednak mamy nadzieję, że te wymienione przez nas zachęcą Was do przyjazdu do tego malowniczego miejsca jakim jest Krościenko nad Dunajcem i będzie nam niezmiernie miło jeżeli to nasz pensjonat Państwo wybiorą jako miejsce noclegu podczas urlopu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zapytaj o nocleg