Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy wiele bezpiecznych miejsc do zabaw i wypoczynku (wygodne domki, pokoje, mieszkanie wakacyjne, duży ogród wypoczynkowy, plac zabaw, sala rekreacyjna). Położenie gospodarstwa z dala od szosy i wsi gwarantuje ciszę i spokój, a ekologiczny sposób prowadzenia gospodarstwa daje gwarancję prawdziwego zdrowego wypoczynku. Wokół zagrody rozciągają się piękne widoki na góry, kolorowe łąki, pola i lasy - kontakt z Naturą zapewniony.

 

 

EKO BAJKA  zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku z dala od ulicznych hałasów i codziennego miejskiego zgiełku, w bezpośrednim kontakcie z NATURĄ. Gospodarstwo położone jest w odległości 1 km od szosy i wsi, w otoczeniu dużego ogrodu ozdobnego, lasów, gór i łąk, co daje gwarancję udanego, bezpiecznego wypoczynku. Gospodarze szczególnie serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi, dla których przygotowano wydzielone miejsca do zabaw, salę rekreacyjną, miejsca na wieczorne ogniska i grilowanie. Bezpośrednie otoczenie zabudowań tworzy duży ogród ozdobny, gdzie każdy znajdzie cichy zakątek dla siebie. Dzieci, dla których to miejsce jest prawdziwym rajem, mają również możliwość obcowania ze zwierzętami w gospodarstwie: konie, owce, króliki i kury. EKO BAJKA to 50-hektarowe gospodarstwo ekologiczne. W roku 2017 EKO BAJKA zajęła 1 miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w woj. dolnośląskim, a 2 w ogólnopolskiej edycji tego konkursu. W 2018 roku zagroda EKO BAJKA domki w górach, po przeprowadzonej przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" kategoryzacji, uzyskała najwyższą ocenę w systemie oceny WBN (Wiejskiej Bazy Noclegowej), czyli 3 słoneczka ***.

 

 

Do zakwaterowania gości przygotowano:

 samodzielne mieszkanie wakacyjne/apartament (4-5 os.),

domek rodzinny „Pod orzechem”(4 os.),

domek z bali „Miś”(3-5 os.)

drewniany domek „Na skraju” (3-5 os.),

drewniany domek „Na górce” (3-5 os.),

drewniany domek "W sadzie" (3-5 os.),

2 najnowsze domki o podwyższonym standardzie: "Pod lasem 1" i "Pod lasem 2"


 

W odległości 1 km od gospodarstwa znajduje się Jezioro Bukówka,

8 km – Zespół Klasztorny Cystersów w Krzeszowie,

 Domy Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim,

a do Karpacza i na Śnieżkę jest tylko 25 km,

Skalne Miasta w Czechach to też tylko 25 km,

do Pragi – 150 km.

Najbliższe wyciągi narciarskie: Lubawka – 5 km, Pisarzowice – 8 km, Centrum Narciarskie – Zacler (po czeskiej stronie Karkonoszy)

 

 

 

 

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej