Ten obiekt otwierany jest sezonowo
Do 15 kwietnia 2021 r. jest zamknięty. Możesz wysyłać zapytania o nocleg tylko dla terminów, w których obiekt jest otwarty.
Lato, Wakacje

Lato, Wakacje

Udane wakacje? - Tylko w MAXCAMP!


Serdecznie zapraszamy na wakacje do naszego ośrodka! Tylko u nas Państwa dzieci będą czuły się jak w raju, a wszystko dzięki dostosowaniu ośrodka do ich potrzeb, czyli ogromny plac zabaw, wyposażona świetlica, animacje i goście specjalni, którzy dla najmłodszych pojawiają się w MAXCAMP. W czasie, gdy dzieci zajęte będą aktywnym spędzaniem czasu - gry i zabawy - Państwo będą mogli zrelaksować się obserwując swoje pociechy.


Dodatkowo dla Państwa najmłodszych gości znajdą się różnego rodzaju udogodnienia, typu łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, itp. Teren całego ośrodka jest ogrodzony, więc dzieci mają ogromną i bezpieczną przestrzeń do zabaw.

Zajęcia prowadzone przez animatora dostosowywane są do wieku dzieci, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, np. baloniady, zabawy z chustą animacyjną, konkursy budowania zamków z piasku, i wiele wiele innych.

Rodzice także znajdą coś dla siebie - joga, aqua aerobik czy też turnieje piłki nożnej.MAXCAMP jest po prostu idealnym miejscem do spędzania czasu w gronie rodziny.

Serdecznie zapraszamy!Zapytaj o nocleg