ZGRUPOWANIA SPORTOWE

ZGRUPOWANIA SPORTOWE

Oferujemy komfortowe kwatery w górach salę sportową, matę judo, 2 boiska sportowe. Wyżywienie dla sportowców. Zapraszamy zgrupowania sportowe oraz grupy taneczne.


Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości około 1000 m n.p.m. dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce na przygotowania do wszelkiej rywalizacji sportowej. Podczas ćwiczeń na takich wysokościach organizm produkuje więcej czerwonych krwinek, a rozszerzone naczynia przyspieszają transport tlenu i składników odżywczych. Poprawia się samopoczucie i wydolność. Trening w górach jest bezcenny szczególnie podczas przygotowań do ciężkiego sezonu, ponieważ pomaga znacznie poprawić kondycję oraz wytrzymałość organizmu.


Dom Wczasowy Parzenica ze względu na swoją lokalizację jest wymarzonym miejscem na zgrupowania sportowe. Po drugiej stronie ulicy znajduje się stok narciarski, zaś 150 m dalej kolejne 3 wyciągi o różnym stopniu trudności, pontony śnieżne i lodowisko. Z racji tego, że w naszej miejscowości jest dużo wolnej przestrzeni, przy odpowiedniej ilości naturalnego śniegu można również uprawiać biegi narciarskie.

Latem zaś, popularnością cieszą się rowery górskie oraz wędrówki po szlakach turystycznych W bliskiej odległości od ośrodka rozciąga się teren Tatrzańskiego Parku Narodowego dzięki czemu OW Szarotka stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczki na tatrzańskie szczyty.


Ogromną zaletą naszego ośrodka są również udogodnienia dla grup sportowych na jego terenie. Aby szykowanie formy mogło przebiegać w jak najlepszych warunkach przygotowaliśmy specjalnie:

 • matę judo którą można rozłożyć na którejś z naszych sal
 • salę ze stołem do pingponga
 • 2 boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka)
 • plac zabaw dla dzieci
 • własną wypożyczalnie nart, gdzie udzielamy zniżki turystom nocującym w DW Parzenica


Ponadto zdajemy sobie doskonale sprawę z tego jak ważne dla każdego sportowca jest przestrzeganie odpowiednio dobranej diety oraz dostarczanie właściwej ilości kalorii podczas okresu wzmożonych treningów. Ze względu na to istnieje możliwość wspólnego ułożenia menu na czas pobytu u nas.


CENY NOCLEGU WRAZ Z WYŻYWIENIEM (2 POSIŁKI DZIENNIE) ZACZYNAJĄ SIĘ OD 45 ZŁ NA KAŻDE 15 OSÓB 1 OSOBA GRATIS (OPIEKUNOWIE/KADRA/TRENERZY)!


DODATKOWE INFORMACJE:

W cenę osobodnia wkalkulowany jest nocleg oraz wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja).

Istnieje możliwość zamówienia noclegu z trzema posiłkami dziennie (śniadanie + obiad + kolacja). W takim wypadku ceny zaczynają się od 57 zł za osobodzień.

Organizujemy kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, grille, wieczory z kapelą góralską, dyskoteki z DJ’em.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za parking oraz korzystanie z sal sportowych i boisk.

Klientom DW Parzenica oferujemy 20% zniżki w naszej wypożyczalni nart i snowboardów.

Dla chętnych udostępniamy na czas pobytu Tatrzańskie Karty Rabatowe oraz Vouchery upoważniające do 50-ciu % zniżki na Termy Gorący Potok.


DO DYSPOZYCJI GOŚCI POSIADAMY:

 • internet WiFi
 • salę ze stołem do pingponga
 • bezpłatny parking
 • kącik zabaw dla dzieci
 • 2 boiska sportowe trawiaste (piłka nożna, siatkówka)
 • plac zabaw dla dzieci


KONTAKT:

tel. 602 857 902, 18 20 19 058

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej