Zapraszamy na Wakacje do naszego ośrodka. Niezależne, drewniane domki z kuchnią i tarasem. Mamy własne kąpielisko ze zjeżdżalnią wodną.


W tych szczególnych czasach wakacyjny wynajem niezależnego domku jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem. Nasz ośrodek znajduje się na uboczu, ale tylko 6 km od Polańczyka. Można więc wybrać czy mamy ochotę na wakacyjny gwar czy spacery po górach i lasach.


Zapoznaj się z działaniami w związku z koronawirusem ( Covid-19 ) w naszym ośrodku.


W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Gości w ramach przygotowania domków na przyjazd wprowadziliśmy następujące zabezpieczenia:

  •  zakupiliśmy ozonatory, które w ciągu 30 minut usuwają z powietrza pomieszczenia groźne dla zdrowia bakterie, wirusy ( również coronawirusy), zarodniki grzybów, pleśni i alergenów. Ozonatory używane są przy każdej zmianie turnusu, aby mieli Państwo pewność, że domek jest w pełni wolny od wirusów.


  • zrobiliśmy zapas środków antybakteryjnych, zawierających alkohol w stężeniu 75%, aby dodatkowo dokładnie odkazić wszystkie powierzchnie, aby zapewnić naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo.


  • pralnia, z której usług korzystamy, posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający, że pościel prana jest w temperaturze minimum 60 stopni i dodatkowo maglowana.


Dokładamy starań aby wprowadzić działania oparte o bieżące zalecenia WHO (dokument „Getting your workplace ready for COVID-19” z 27 lutego 2020 r.) i Głównego Inspektora Sanitarnego dla obiektów hotelarskich w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem z dnia 28.02.2020 r.Zasady rezerwacji i bezpłatnego anulowania rezerwacji.

W przypadku nowych oraz istniejących rezerwacji, możliwa jest bezkosztowa zmiana terminu, w przypadku obowiązywania w Polsce stanu epidemii. Jeżeli za rezerwację został wpłacony zadatek, można go wykorzystać w całości do opłacenia kolejnej rezerwacji do 31 marca 2021 r. Wszelkie zmiany będą uzależnione od dostępności i/lub z zachowaniem różnic w stawkach.

W przypadku nowych rezerwacji, dokonanych od 01.04.2020 r i obowiązywania w Polsce stanu epidemii w wybranym przez Gościa terminie pobytu, możliwy jest zwrot pełnej kwoty zadatku. Anulowanie rezerwacji odbędzie się bez żadnych kosztów po stronie Gościa. Na życzenie możliwa jest zmiana terminu.


Zapytaj o nocleg