Oferujemy na wynajem cały hotel do Państwa dyspozycji.
Jesteśmy otwartci na grupy do 30-40 osób.
Oferujemy:
- 17 pokoi 2 i 3 osobowych
- śniadania
- możliwość spędzania czasu w świetlicy
- wynajem rowerów
- parking przy obiekcie
- duży ogród do spędzania wspólnego czasu
Poza tym u nas znajdziecie dobrą atmosferę, wysokiej jakości wykończenie wnętrz, możliwość korzystania ze świetlicy poza godzinami śniadań: ekspres do kawy, kostkarka do lodu, wypożyczenie ksiązki, tv.
Zapraszamy do kontaktu.
Super miejsce. Polecam. Brakuje jedynie parę haczyków w łazience.
Przepięknie urządzony i utrzymany obiekt. Wszystko pachnie nowością i jest wykończone ze smakiem. Zaskakująco pięknie, smacznie i zaskakująco podane...