Zapraszamy na Sylwestra w góry! Warto spędzić ten wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu. Zarezerwujcie sobie pobyt sylwestrowy w pięknie położonej agroturystyce w malowniczym Sokolcu w Górach Sowich.

 

Zabierzcie ze sobą przyjaciół, znajomych lub rodzinę i podelektujcie się naszą tradycyjną gościnnością w wyjątkowym miejscu pod najwyższą górą w G.Sowich - Wielką Sową.
Sylwestrowa noc jest z pewnością jedną z bardziej oczekiwanych przez wiele osób. Aby spędzić świetny Sylwester -  Sokolec z pewnością będzie odpowiednim miejscem. Noc sylwestrową proponujemy spędzić np. na stoku narciarskim, w gronie wielu turystów na  Wielkiej Sowie – ogniska, wspólne biesiada i ognie sztuczne -  po drodze  odwiedzić  dwa górskie schroniska Sowa i Orzeł. Również  dobrym wyborem  będzie szampańska zabawa  na miejscu, w miłym własnym gronie z gospodarzami - do białego rana....Zapraszamy!

Agroturystyka Sokolec-Zacisze, położona jest w malowniczym i  zacisznym miejscu, spływu Sowiego Potoku w  samym sercu Prku Krajobrazowego Gór Sowich.Na gości Agroturystyki Sokolec-Zacisze, czekają trzy zadbane pokoje z łazienkami, w dobrym standardzie z 10 miejscami noclegowymi (max. 12 miejsc z 2 dostawkami), jeden pokój dwuosobowy  i dwa pokoje czteroosobowe. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy kuchnie do samodzielnego przygotowywania posiłków(kuchnia gazowa, czajnik,lodówka, komplet naczyń itp. Możliwość pobytu z czworonogiem.  Dla naszych gości przygotowaliśmy ciekawą ofertę aktywnego wypoczynku  równiez w sylwestrowy pobyt – aktywny wypoczynek na nartach, w każdej kategorii, w ośrodku sportów zimowych Sokolec – Rzeczka i Jugów-Park w  pobliskim Jugowie.Zapraszamy na Sywestra do Sokolca-Zacisze.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej