
Stok narciarski położony jest przy Ośrodku Wypoczynkowym "Na Stoku". Jest on sztucznie dośnieżany oraz ratrakowany.
Zaawansowani narciarze mają do dyspozycji trasę o długości 500m mieszczącą sie wzdłuż wyciagu, natomiast poczatkujący amatorzy białego szaleństwa mogą szlifować swoje umiejętności na polanie po drugiej stronie stoku. Ponadto można tutaj skorzystać z darmowego wyciągu typu „babylift”.
Dodatkowo na terenie ośrodka funkcjonuje szkółka narciarska z wykwalifikowanymi instruktorami. Nad bezpieczeństwem narciarzy czuwają natomiast ratownicy GOPR.

