Zimowa sceneria w Bieszczadzkiej Osadzie to wizualny smaczek dla każdego turysty zdecydowanego na wypoczynek blisko natury. Zabierz rodzinę ,skrzyknij przyjaciół i wybierzcie się się do miejsca , które oczaruje Was niepowtarzalnym urokiem i emanującym spokojem .U nas zaczerpniesz świeżego powietrza, nabierzesz sił i totalnie wyluzujesz. Pobyt w Bieszczadzkiej Osadzie sprawi , że powrócicie do domu szczęśliwi z nową energią i porcją wspomnień.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszych całorocznych domkach z kominkami w których znajduje się wszystko aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas. Zapewniamy , że sam widok przyprószonych puchem otaczających wzgórz ,mróz skrzypiący pod stopami , jazda na saneczkach choćby z najmniejszej i najbliższej górki , karmienie łabędzi i kaczek nad jeziorem czy zwyczajne szwendanie się po okolicy w tym miejscu - będzie balsamem dla duszy i ciała. Proponujemy również wycieczki w góry, kulig lub rakiety śnieżne (dodatkowe opłaty, konieczne rezerwacje), szusowanie na okolicznych stokach narciarskich, można także w międzyczasie wyskoczyć na lodowisko i pływalnie albo pozwiedzać podkarpackie wioski i miasta pełne historycznych perełek. magii i smaków. Z całą pewnością każdy dzień zakończycie w doskonałym nastroju przy ogniu iskrzącym w kominku z kubkiem grzańca lub herbatki w dłoniach.

Bieszczadzka Osada to kompleks ośmiu całorocznych obiektów posadowionych w miejscowości Bóbrka zaledwie pięć minut drogi od Zapory Wodnej w Solinie i dziesięć od najbliższego miasta Leska. Doskonała lokalizacja sprawia ,że stanowi świetną bazę wypadową we wszystkie rejony Bieszczad i jest doceniana przez naszych gości.

Nasze domki są drewniane, niezależne i dwukondygnacyjne a przy tym prosto,wygodnie i funkcjonalnie urządzone.

Każdy z domków posiada :

  • dwie sypialnie 2, 3 lub 4 osobowe
  • salonik z aneksem kuchennym z wyposażeniem
  • obszerną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym
  • cztery z nich jest z kominkami i balkonami
  • tarasZapytaj o nocleg

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!