Ten obiekt otwierany jest sezonowo
Do 31 marca 2023 r. jest zamknięty. Możesz wysyłać zapytania o nocleg tylko dla terminów, w których obiekt jest otwarty.
Wieczór kawalerski

OFERTA: Wieczór kawalerski


Wyjątkowy moment w życiu, jakim jest nadchodzący ślub, wymaga wyjątkowej oprawy. Być może wkrótce wszystko w życiu młodych się zmieni, więc tradycyjnie wieczór kawalerski czy panieński powinien pozostawić niezapomniane wspomnienia przeżytej wspólnie z przyjaciółmi przygody.

Opis elementów oferty:

NOCLEG

1 nocleg w bazie noclegowej Warownia

Warownia to wyjątkowe miejsce. Stylizowana na średniowieczną osada położona w górach na skraju lasu oferuje noclegi w drewnianych 4-osobowych domkach. Do dyspozycji gości są łazienki z prysznicami (w osobnym budynku) oraz duża drewniana halla, a także spory teren ogrodzony warowną palisadą.

WYŻYWIENIE

1 x kolacja z ogniskiem

Klimat wyjątkowego miejsca to także odpowiedni posiłek. Proponujemy karkówkę pieczoną na kracie nad ogniskiem, oraz dodatki –warzywa sezonowe do grillowania(np. cukinia, papryka, cebula). Do tego pyszny bigos,a na deser –ciasto drożdżowe. 1 x śniadanie Śniadanie obejmuje bufet kanapkowy oraz dodatki, takie jak płatki śniadaniowe, świeże warzywa, twaróg lub kiełbaski.

ZAJĘCIA

Centrum uwagi w czasie imprezy stanowi przyszły pan lub panna młoda –część zajęć będzie zatem tak ułożona, aby podkreślić ten fakt i pozwolić przyjaciołom uczestniczącym w imprezie zadbać o przyszłego nowożeńca. Każdy punkt zajęciowy pozwala na zdobycie elementów łamigłówki, która na koniec doprowadzi do finału zabawy.

Zjazdy na linach

Asekurowany zjazd na linach alpinistycznych z wysokości ok. 25 m. Wspinaczka na ściankę

Skalna ścianka wspinaczkowa z asekuracją "na wędkę", wysokość ok. 12 m.

Warsztaty łucznicze

NAUKA STRZELANIA Z ŁUKÓW-warsztaty łucznictwa tradycyjnego, począwszy od historii łuku, aż do strzelania do ruchomego celu. Nauka z obszernym instruktażem.

BITWA ŁUCZNIKÓW -starcie kontaktowe z użyciem specjalnych strzał zabezpieczonych miękką gumowo-filcową pacyną. Strzelcy używają lekkich (max 12 kg naciągu) łuków, są wyposażeni w stroje ochronne (podobnie jak przy np. paintballu). W bitwie bierze udział kilku (4-8) strzelców, którzy korzystając z różnych osłon terenowych muszą wyeliminować przeciwników. Zabawa daje uczestnikom mnóstwo adrenaliny i świetną zabawę :) Za dopłatą istnieje możliwość zamiany łucznictwa na grę airsoft.

NOCNA GRA TERENOWA "FORT ESCAPE"Zabawa na zasadach popularnych "pokojów zagadek", z tym, że celem jest nie ucieczka z pokoju, a znalezienie... czego, to już okaże się na miejscu ͬͭͮͯIdziemy po zmroku na jeden z pobliskich fortów Twierdzy Srebrnogórskiej, gdzie w scenerii starych kazamat grupa uczestników będzie miała do rozwiązania serię zagadek i łamigłówek, związanych m.in. z historią fortecy. Grze towarzyszy atmosfera tajemniczości i przygody, a samo zadanie będzie wymagało współpracy w kilku zespołach. Konieczne będą latarki, a także strój i obuwie terenowe.


Więcej informacji na https://kortunal.com/index.php/noclegi-i-imprezy-w-warowni/

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej