Zapraszamy do Siedliska Carownica, które znajduje się "na końcu świata" (bez samochodu wszędzie daleko!), w zacisznym miejscu, przy lesie w Górach Świętokrzyskich. Zapewniamy zapach skoszonej łąki, niesamowitą woń grzybów zebranych w lesie, rosę o poranku, rozgwieżdżone niebo po bezchmurnym dniu, trele ptaków, rechot żab, cykanie świerszczy... Mamy króliki i kotki, co ucieszy najmłodszych. Blisko las, szlaki rowerowe i piesze.

Położenie Siedliska Carownica Wellness & SPA i otaczająca natura sprzyjają zachowaniu bezpiecznego dystansu, zapewniając jednocześnie odpoczynek z dala od zgiełku, dużych aglomeracji, korków i smogu. Domki są dobrze wyposażone, a przed przyjazdem Gości dezynfekowane, m.in. poprzez ozonowane. Na zewnątrz Goście z każdego domku mają przestrzeń tylko dla siebie: stół, ławka, leżaki, przenośny grill, mała piaskownica. Dwa hektary terenu oraz jego zagospodarowanie, które jest systematycznie dezynfekowane, dają swobodę bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bliskość lasu i terenów zielonych sprzyja spacerom w gronie najbliższych.


Domek glampingowy z sauną i kominkiem dostępny od początku maja do końca września: od 250 do 350 zł/doba ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 7. 

Domek parterowy: od 300 do 550 zł/doba ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 7.

Domek piętrowy z sauną i kominkiem: od 350 do 750 zł/doba ze śniadaniem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 7. 

Najtaniej jest poza sezonem: listopad/grudzień oraz marzec/kwiecień; ceny niższe są poza weekendem i poza świętami/przedłużonymi weekendami.

* w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce (zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19) oferta może ulec zmianie

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej