Urlop z dziećmi

Zapraszamy do Siedliska Carownica z dziećmi, dwoje dzieci do lat 7 pobyt gratis!

Położenie Siedliska Carownica Wellness & SPA i otaczająca natura sprzyjają zachowaniu bezpiecznego dystansu, zapewniając jednocześnie odpoczynek z dala od zgiełku, dużych aglomeracji, korków i smogu. Domki są dobrze wyposażone, a przed przyjazdem Gości dezynfekowane, m.in. poprzez ozonowane. Na zewnątrz Goście z każdego domku mają przestrzeń tylko dla siebie: stół, ławka, leżaki, przenośny grill, mała piaskownica. Dwa hektary terenu oraz jego zagospodarowanie, które jest systematycznie dezynfekowane, dają swobodę bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bliskość lasu i terenów zielonych sprzyja spacerom w gronie najbliższych.

Siedlisko Carownica Wellness & SPA to miejsce na rodzinny wypoczynek. Umożliwia zachować bezpieczny dystans, daje poczucie bezpieczeństwa i przestrzeni, a także swobodę poruszania się na świeżym powietrzu. Na ponad 2-hektarowej działce, stanowiącej otulinę Świętokrzyskiego Parku Narodowego, znajduje się 11 całorocznych, ocieplonych, wyposażonych domków drewnianych: 4 piętrowe z sauną i kominkiem oraz 7 parterowych ogrzewanych elektrycznie, natomiast wśród drzew ustawionych jest 6 domków glampingowych z sauną i kominkiem. Wzdłuż terenu Siedliska Carownica Wellness & SPA przebiega niebieski szlak, którym pieszo dojdziemy na Święty Krzyż (Łysą Górę) i do Świętej Katarzyny.

W otoczeniu najstarszych gór w Polsce, gdzieś „na końcu świata” spędzisz czas z dziećmi, jednocześnie odpoczywając na łonie natury. Komfortowo, bezpiecznie, przyjemnie, carownie. W Siedlisku można odnaleźć Carownicę, spotkać jej kota, zetknąć się z magią Gór Świętokrzyskich – to bezpieczne miejsce dla dzieci, ogrodzone i monitorowane, z dala od ulicy. Wszystkie atrakcje dla Pociech są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko otworzyć drzwi domku, aby dziecko wyjrzało na zewnątrz i znalazło się w swoim wymarzonym świecie – świecie zabaw i zabawy. Dzięki rozplanowaniu terenu z większości miejsc widać doskonale, gdzie są dzieci, nawet jeśli bawią się daleko. Na dużej przestrzeni Siedliska dzieci mogą "zużyć" rozpierającą je energię, a rodzice pospacerować, poleniuchować, zrelaksować się i spędzić niezapominane chwile we DWOJE w strefie SPA – po wcześniejszym uzgodnieniu, na czas rytuałów zapewniamy opiekę nad dziećmi. 

Dzieci mają dużo ciekawych miejsc do zabawy, pobudzających ich kreatywność i wyobraźnię. Zapewniamy piaskownicę, 24-metrową tyrolkę, basen ogrodowy w lecie i małe baseniki dla dzieci, Chatki Carownic, trampolinę posadowioną na ziemi, boiska usytuowane przy lesie: trawiste do piłki nożnej, siatkówki i badmintona, jak również piaszczyste do plażowej piłki siatkowej, stół do tenisa, place zabaw, zagrodę z królikami, a także SPA dla dzieci – masaż na suchym łóżku wodnym oraz kąpiel w wannie z bąbelkami.


Ceny pobytu uzależnione są od terminu i ilości osób w domku (najwyższa podczas wakacji, długich weekendów i świąt), dwoje dzieci do lat 7 gratis:

Domek glampingowy z sauną i kominkiem dla 4 osób, od maja do października: od 250 do 350 zł / doba ze śniadaniem za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 7;

Domek parterowy dla 4 osób: od 300 do 550 zł / doba ze śniadaniem za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 7;

Domek piętrowy z sauną i kominkiem dla 6 osób: od 350 do 750 zł / doba ze śniadaniem za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 7.


PODCZAS WAKACJI ANIMACJE DLA DZIECI:

  • w każdą niedzielę w godzinach 18.00-19.30 Siedlisko Carownica „od kuchni” ze słodkim „co nieco” dla dzieci;
  • w każdy wtorek w godzinach 18.00-19.00 Pieczenie Carownic;
  • w każdy czwartek w godzinach 18.00-19.00 Laserowy Paintball.

PRZYKŁADOWE ATRAKCJE PODCZAS WAKACJI w cenie pobytu (w zależności od długości pobytu):

  • zestaw ogniskowy – pakiet dla 1 domku (kiełbaski, pieczywo, dodatki);
  • 1 lub 2 vouchery na 90-minutowy relaks w strefie Wellness na wyłączność - Chata solna, Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, zewnętrzne urządzenia fitness;
  • Świętokrzyskie Smaki – lokalne produkty na powitanie.


www.carownica.pl


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej