Do dyspozycji gości oddajemy dwa komfortowe, w pełni wyposażone domki położone w sercu Gór Świętokrzyskich w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego.
Domek Magnolia to domek parterowy W skład którego wchodzą: przedpokój, dwie sypialnie – jedna z podwójnym łóżkiem, druga z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka( suszarka do włosów, pralka) w pełni wyposażona kuchnia ( płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, mikrofalówka garnki, talerze, sztućce, szklanki ) oraz salon z TV 55” z rozkładaną sofą oraz kominkiem .Do państwa dyspozycji jest również taras wyposażony w wygodne meble ogrodowe oraz grill.
Domek Hortensja to domek z antresolą. Składa się z sypialni z dużym łóżkiem, antresoli z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki, w pełni wyposażona kuchnia ( płyta indukcyjna, zmywarka, garnki, patelnie, talerze, sztućce, szklanki) oraz salon z TV 55" z rozkładaną sofą. Do dyspozycji jest również taras wyposażony w wygodne meble ogrodowe oraz grill. Domek Hortensja posiada również miejsce na ognisko
Każdy z domków posiada ogród z dużą huśtawką oraz placem zabaw dla
dzieci, oraz parking. Domki są ogrodzone i z dala od drogi głównej.
https://www.nocowanie.pl/noclegi/swieta_katarzyna/domki/211224/