Apartamenty Sedinum
Bezpieczna transakcja od Nocowanie.pl
Śląska 44, 70-432 Szczecin

Sprawdź ceny

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 20 miejsc noclegowych

Ostatnie opinie

9.8 Rewelacyjny
9.6
Alicja
2018-06-22 00:12:59

Doskonała lokalizacja (centrum) i możliwość parkowania bez opłat, czyste pomieszczenia, kuchnia wyposażona we wszystko co niezbędne, kontakt z gospodarzami,...

+ więcej
8.4
Katarzyna, Malbork
2018-06-04 07:54:26

Zdecydowanie duży plus za lokalizację (apartament na Wyszyńskiego). Poza tym reszta też w porządku. Nawet udało nam się zaparkować bez opłat( przy książnicy...

+ więcej

Opis obiektu

Do Państwa dyspozycji mamy sześć apartamentów: NATURA, COLORS, CITY, SŁONECZNY, BRYZA oraz MODERN dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych gości.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu, na wynajem komfortowych i atrakcyjnie usytuowanych apartamentów, proponujemy Państwu możliwość wynajęcia mieszkań znajdujących się w ścisłym centrum Szczecina, a także na jego obrzeżach. Nasi Goście mogą cieszyć się nie tylko doskonałym usytuowaniem apartamentów, z których łatwo można się dostać w dowolne miejsce w Szczecinie, ale również domową atmosferą, ciekawym wystrojem oraz konkurencyjną ceną, w stosunku do usług hotelowych. 

Do Państwa dyspozycji mamy pięć apartamentów: NATURA, COLORS, CITY, SŁONECZNY,BRYZA oraz MODERN dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych gości.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj: , od :

Udogodnienia

Co nas wyróżnia:

  • telewizor
  • internet

W pokojach

  • telewizor
  • radio
  • internet

W obiekcie

  • pokój dzienny

Kuchnia dla gości

    Obiekt udostępnia kuchnię dla gości