Sylwester

NAD STRUMIENIEM

 

WITAMY PAŃSTWA !!!

 

                  Zapraszamy w polskie Bieszczady!

Nasz dom ,,Nad Strumieniem" znajduje się w miejscowości Smerek - malowniczej miejscowości położonej u podnóża Połoniny Smereka około 4 km od Wetliny. W lecie jest to idealna baza wypadowa na wędrówki górskie: piesze i rowerowe - czerwony szlak przebiega obok posesji. W okresie zimowym jego usytuowanie sprzyja miłośnikom "białego szaleństwa" ze względu na bliskość wyciągu narciarskiego i tras biegowych. Polecamy pobyt u nas wszystkim tym, którzy cenią sobie wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku w kontakcie z naturą.  

                Do Państwa dyspozycji mamy pokoje 2 i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, salonik z kominkiem, kuchnię oraz taras z widokiem na połoniny. Obok domu znajduje się parking, plac zabaw dla dzieci, (trampolina, basen, zjeżdżalnie, huśtawki, piłkazyki itp., miejsce na ognisko i grillowanie, a ponadto istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich, i przejażdżki konnej.

 

 Polecamy obiekt grupą zorganizowanym (do 15 osób) !!!

 

W pobliżu znajduje się:

    strumień,

    szlaki turystyczne,

    las,

    restauracje,

    sklep,

    przystanek PKS.

 

 

W CAŁYM DOMU BEZPRZEWODOWY DOSTĘP DO INTERNETU.

 

tel: 602 18 81 81

 

e-mail: [zapytaj o nocleg] .

 

             WARUNKI REZERWACJI

 

              Rezerwacji dokonujecie Państwo poprzez wpłacanie zadatku w wysokości  25% ceny pobytu na  konto nr 47 1020 2384 0000 9102 0068 2682 oraz przesłaniu potwierdzenia  e-mailem na adres [zapytaj o nocleg] . po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Zadatek zwracamy w przypadku rezygnacji na min. 21 dni przed planowanym przyjazdem.

 

ZAPRASZAMY

Zapytaj o nocleg