Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Park Zdrojowy
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Park Zdrojowy

Rabka-Zdrój, ul. Czarna Aleja

Park miejski 9.4
RABKOLAND
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

RABKOLAND

Rabka-Zdrój, ul. Rynek

Park rozrywki 9.1
Fontanna ze słoniami
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Fontanna ze słoniami

Rabka-Zdrój, ul. Jana Pawła II

Zabytki 9.5

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

W Rabce-Zdroju każdy znajdzie coś dla siebie. Miejscowość jest bardzo przyjaznym miejscem szczególnie dla najmłodszych wczasowiczów, którzy chętnie odwiedzają Park Rozrywki Rabkoland. Największe wrażenie na dzieciach robi zapewne diabelski młyn, jak również: karuzele, pałac strachu, gabinet śmiechu z krzywymi lustrami oraz maneż z kucykami. Trochę starsi turyści mogą korzystać z Parku Zdrojowego, gdzie jest możliwość zagrania w tenisa ziemnego. Miłośnicy sportów deskorolkowych i łyżworolek mogą doskonalić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanym Skate Parku. Bardziej artystyczne dusze zachęci oferta Amfiteatru, który w okresach sprzyjającej pogody organizuje liczne koncerty pod gołym niebem. Warto tutaj zobaczyć także Tężnię Solankową i Pijalnię Wód Mineralnych, a ponadto fontannę ze słoniami, która posiada dodatkową atrakcję - widowisko „woda-światło-dźwięk”.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Pizzeria Maleńka

Pizzeria Maleńka

Rabka-Zdrój, ul. Orkana

9.0
Karczma Hulaj Dusza

Karczma Hulaj Dusza

Rabka-Zdrój, ul. Piłsudskiego

Restauracja "Siwy Dym"

Restauracja "Siwy Dym"

Rabka-Zdrój, ul. Kilińskiego

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Gdzie w Rabce-Zdroju można zrealizować bon turystyczny na dziecko?
Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zrealizować wymarzone wyjazdy. Jest to również pomoc dla branży turystycznej, która w ostatnich miesiącach doświadczyła wielu trudnych chwil. Bon wakacyjny na dziecko ważny jest tylko na terenie Polski, więc beneficjenci zapłacą nim tylko za krajowy wypoczynek. Rabka-Zdrój to jedno z miejsc, gdzie warto zabrać dziecko. Panuje tam świetny klimat, a na najmłodszych czeka całe mnóstwo atrakcji. Zobacz, gdzie w Rabce-Zdroju akceptowane są płatności bonem turystycznym.
Rabka-Zdrój - świetny pomysł na wakacyjny weekend
"Pora na wczasy w uzdrowisku!”. Takie hasło wielu może kojarzyć się z naszymi babciami i dziadkami, którzy decydują się poświęcić wakacje na podreperowanie własnego zdrowia. Weekendowy wyjazd do miasteczka uzdrowiskowego nie wydaje się ciekawym pomysłem? Czego mogą szukać tam rodziny z dziećmi czy zakochane pary? Jakie atrakcje tam znajdziemy i co warto zobaczyć? Sprawdźcie koniecznie, co skrywa Rabka-Zdrój. Poniżej podsuwamy wam kilka pomysłów na udany weekend w uzdrowisku. Sprawdźcie sami!
Rabka-Zdrój - jakie noclegi najchętniej rekomendują turyści?

Rabka-Zdrój to popularne tatrzańskie uzdrowisko. Jeśli szukasz tam noclegów, zobacz co polecają inni turyści. Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, które obiekty są przez nich szczególnie rekomendowane.

Turyści polecają - te noclegi w Rabce-Zdroju są najlepsze!

Korzystny mikroklimat, piękne górskie krajobrazy oraz bogata oferta kulturalna - Rabka -Zdrój to atrakcyjna miejscowość zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprawdźcie, które obiekty w Rabce-Zdroju są najchętniej polecane przez turystów.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Apartament Parkowy Rabka 10.0
Apartament 10.0

Apartament

ul. Władysława Orkana 15
Domek na Gorczańskiej 9.9

Domek na Gorczańskiej

ul. Gorczańska 46

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej