
Hotel Wodnik Łeba
Rewelacyjny
122 opinie430 zł
Restauracja AQUARIUM to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Łeby. Lokal usytuowany jest przy największym trakcie spacerowym miasta zatem jeszcze bardziej zachęca do odwiedzenia tego miejsca. A warto! Ponieważ restauracja oferuje swoim gościom różnorodne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie a wyjątkowy smak dań zadowoli oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy i stanie się prawdziwą ucztą dla podniebienia!
Marynistyczny styl
Restauracja została urządzona w przepięknym stylu marynistycznym. Do dyspozycji gości oddaje się przestronną salę konsumpcyjną ozdobioną licznymi gatunkami ryb, gadów i wyjątkowych acesoriów, oczwywiście wszystkie elementy w iście morskiej aranżacji. Restauracja to ideanlne miejsce również na odpoczynek i relaks czemu sprzyjają ciepłe i śródziemnomorskie kolory ścian i egzotyczne dekoracje roślinne w całym lokalu.
Oferta gastronomiczna
Lokal oferuje swoim gościom szeroki wybór dań gotowanych i smażonych, wyśmienitą pizzę oraz napoje. Szef kuchni przyrządza wyjątkowe i finezyjnie podane dania z drobiu, wołowiny, wieprzowiny, z grilla, ryby z patelni, pizzę z pieca, przekąski na zimo, owoce morza, makarony, oraz zdrowe i kolorowe sałatki a także słodkie desery. Zatem każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet najmłodsi smakosze odwiedzający to miejsce z rodzicami.
Przyjęcia okolicznościwe
Z racji dogodnej lokalizacji oraz eleganckich wnętrz restauracja idealnie nadaje się do organizacji w niej różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Lokal specjalizuje sie w kompleksowej organizacji oraz obsłudze takich wydarzeń jak: wesela, urodziny, imieniny, jubileusze, firmowe spotkania, chrzciny i wiele innych. Pracownicy zapewniają profejonalną obsługę i wysoki standard usług.
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela: 10.00 - do ostatniego gościa.
Życzymy smacznego!
Nadmorska 9, Łeba

Rewelacyjny
122 opinie430 zł

Rewelacyjny
132 opinie150 zł

Rewelacyjny
7 opinii168 zł
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Na 4 zamówione dania, żadne nikomu nie smakowało. Obsługa zero profesjonalizmu.
Mila obsługa. Dobrze doprawione potrawy. Ogólnie wszystko na plus.
Nie wiem jak smakuje dorsz czy coś tam... ale obiad dnia - POLECAM
Mila atmosfera jedzenie pyszne. Serdecznie polecam
Podczas krótkiego urlopu odwiedzaliśmy restauracje do dnia dzisiejszego!...gdyż spotkała nas niemiła obsługa kelnerki o imieniu Natalia!Odwiedzamy różne miejsca ale kelnerka nie powinna tak się zachowywać byliśmy zażenowani i zniesmaczeni gdy kelnerka głośno oskarżyła nas przy innych klientach o wniesienie wody dla...