Strauss Koncert w MOK w Mysłowicach

Strauss Koncert w MOK w Mysłowicach

Po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią Koronawirusa, do Mysłowickiego Ośrodka Kultury wracają wydarzenia muzyczne. Jednym z pierwszych koncertów będzie Strauss Koncert, który odbędzie się 26 maja w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Za sprawą wspaniałych artystów przeniesiemy się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Usłyszymy najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca, Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze".

Śpiewakom towarzyszy wspaniały, kameralista operetkowy oraz fantastyczna para taneczna.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz noclegi w Mysłowicach

Miejsce

Mysłowicki Ośrodek Kultury
Ośrodki kultury

Mysłowicki Ośrodek Kultury

ul. Grunwaldzka, Mysłowice

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Dąbrowie górniczej

Miejscowość:
Dąbrowa Górnicza
(ok. 13km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Pałac Kultury Zagłębia
Miejscowość:
Tychy
(ok. 17km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
(ok. 17km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej