9.7 7 ocen oceń

Ustroń

Urocze Uzdrowisko ;-)

Czego nie przegapić? Najbliższe imprezy

Zobacz wszystkie imprezy
Eliminator - Górska Masakra 2017 w Ustroniu
Miejscowość:
Ustroń
Miejsce imprezy:
Czantoria

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
...

Góra Równica

Ustroń,

Atrakcja przyrodnicza 10.0

Kolej Linowa Czantoria

Ustroń, ul. 3 Maja

9.0

Amfiteatr

Ustroń, ul. Park Kuracyjny

Sala widowiskowa 9.5

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Czy istnieje miejsce, gdzie zarówno latem, jak i zimą można bawić się tak samo dobrze? Jest nim Ustroń. O atrakcjach miasteczka można mówić naprawdę dużo – latem jest to tor saneczkowy i kolej linowa na Czantorię a także park rozrywki na Równicy, gdzie można spędzić cały dzień i jeszcze nie spróbować wszystkich atrakcji. Do tego dodajmy Leśny Park Niespodzianek, dający możliwość spotkania ze wcale nie tak dzikimi zwierzakami. Co oprócz tego jest do zobaczenia w Ustroniu? Oczywiście zabytkowe uzdrowiskowe budynki przy rynku oraz całkiem nowoczesny mural, który powstał niedawno na ścianie miejskiej biblioteki. A jak można spędzać czas w Ustroniu zimą? Gdy tylko spadnie śnieg otwierają się wyciągi narciarskie, ale wielką frajdą są też góralskie kuligi oraz wizyta na lodowisku. Klimat miasta świetnie oddają regionalne karczmy i restauracje, więc nie omijajcie i takich miejsc.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
...

Zajazd Pod Równicą

Ustroń, ul. Sanatoryjna

10.0

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
6 najchętniej polecanych przez turystów noclegów w Ustroniu

Malownicza górska miejscowość, położona w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą - Planujesz urlop w Ustroniu? Sprawdź 6 najchętniej polecanych przez turystów miejsc i już dziś zarezerwuj nocleg!

Ustroń - noclegi najchętniej polecane przez turystów

W przygotowywanym przez nasz serwis zestawieniu najchętniej polecanych przez turystów miejsc noclegowych w Polsce, przyszedł czas na Ustroń. Przekonajmy się zatem, które noclegi w mieście zdobyły największe uznanie.

Ferie zimowe 2012 w Ustroniu

To już ostatni moment by zarezerwować miejsce na ferie zimowe 2012 w Ustroniu. Zobacz ciekawe oferty noclegowe w Ustroniu i spędź niesamowity urlop w górach.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
... 10.0

Apartament Leśny

ul. Orzechowa 68/6
... 10.0
... 9.6