Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Leśny Park Niespodzianek

Leśny Park Niespodzianek

Ustroń , ul. Zdrojowa

Atrakcja przyrodnicza 9.1
Rynek w Ustroniu

Rynek w Ustroniu

Ustroń, ul. Rynek

Rynek, starówka 9
Amfiteatr

Amfiteatr

Ustroń, ul. Park Kuracyjny

Sala widowiskowa 9

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Czy istnieje miejsce, gdzie zarówno latem, jak i zimą można bawić się tak samo dobrze? Jest nim Ustroń. O atrakcjach miasteczka można mówić naprawdę dużo – latem jest to tor saneczkowy i kolej linowa na Czantorię a także park rozrywki na Równicy, gdzie można spędzić cały dzień i jeszcze nie spróbować wszystkich atrakcji. Do tego dodajmy Leśny Park Niespodzianek, dający możliwość spotkania ze wcale nie tak dzikimi zwierzakami. Co oprócz tego jest do zobaczenia w Ustroniu? Oczywiście zabytkowe uzdrowiskowe budynki przy rynku oraz całkiem nowoczesny mural, który powstał niedawno na ścianie miejskiej biblioteki. A jak można spędzać czas w Ustroniu zimą? Gdy tylko spadnie śnieg otwierają się wyciągi narciarskie, ale wielką frajdą są też góralskie kuligi oraz wizyta na lodowisku. Klimat miasta świetnie oddają regionalne karczmy i restauracje, więc nie omijajcie i takich miejsc.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Zajazd na Kępie

Restauracja Zajazd na Kępie

Ustroń, ul. Katowicka II

10
Zajazd Pod Równicą

Zajazd Pod Równicą

Ustroń, ul. Sanatoryjna

9.8
Kawiarnia „U Krzysia”

Kawiarnia „U Krzysia”

Ustroń, ul. Papiernia

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Zamieszkaj w Dzikim Sadzie. Wyjątkowa oferta z Beskidu Śląskiego!
Podczas wakacji, swój wolny czas spędzamy na wiele rozmaitych sposobów. Jedni turyści decydują się na zatłoczone nadmorskie kurorty, inni poszukują ciszy i spokoju. Na pewno można ją znaleźć w górach, a dokładniej w Beskidzie Śląskim, w którym znajduje się Dziki Sad. To obiekt stworzony z myślą o osobach, pragnących odpocząć od turystycznego zgiełku. Co oferuje i w czym tkwi jego wyjątkowość?
Gdzie zapłacisz bonem turystycznym w Ustroniu. Sprawdź listę miejsc!
Planujesz weekend lub dłuższy pobyt z rodziną w Ustroniu? Jeśli zamierzasz zabrać rodzinę do tego beskidzkiego kurortu, zobacz listę miejsc, w których zrealizujesz bon turystyczny.
Wakacyjny weekend w Ustroniu - co warto zobaczyć?
Wakacje w Polsce to nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o podróżowanie. Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są oczywiście morze, jeziora oraz góry. I to właśnie na górach w tym artykule będzie skupiona cała nasza uwaga. Niezwykle wyjątkowy jest Beskid Śląski, w którym to znajduje się Ustroń - miejscowość popularna wśród mieszkańców Śląska, kuracjuszy oraz turystów z całej Polski. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
6 najchętniej polecanych przez turystów noclegów w Ustroniu

Malownicza górska miejscowość, położona w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą - Planujesz urlop w Ustroniu? Sprawdź 6 najchętniej polecanych przez turystów miejsc i już dziś zarezerwuj nocleg!

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Willa Pod Gruszą 9.5

Willa Pod Gruszą

ul. Sanatoryjna 13A
Domek u Źródeł Karola 9.5

Domek u Źródeł Karola

ul. Liściasta 49

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!