Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Scena Letnia w Orłowie
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Scena Letnia w Orłowie
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Scena Letnia w Orłowie

Gdynia Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Jeszcze bardziej Zielona Gęś , która zostanie wystawiona 5 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem spektaklu jest Scena Letnia w Orłowie.
Zapraszamy na przedstawienie pt. Jeszcze bardziej Zielona Gęś , które odbędzie się 4 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem wystawienia sztuki jest Scena Letnia w Orłowie.
Zapraszamy na spektakl pt. Jeszcze bardziej Zielona Gęś , który odbędzie się 3 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem wystawienia sztuki jest Scena Letnia w Orłowie.
Zapraszamy na spektakl pt. Bóg mordu . Sztuka zostanie wystawiona 2 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem wydarzenia jest Scena Letnia w Orłowie.
Zapraszamy na występ wokalistki Alicji Majewskiej, która zaprezentuje się 5 listopada, o godzinie 18:00, w Sali Koncertowej Portu Gdynia.
Zapraszamy na OPERO-TEKĘ, czyli europejską trasę gali operowo-rozrywkowej, która odbędzie się 28 października, o godzinie 20:30, w Sali Koncertowej Portu Gdynia.
Zapraszamy na wakacyjne warsztaty chustowe, które odbędą się 9 sierpnia, o godzinie 10:00, w Ciuciubabka Cafe w Gdyni.
Zapraszamy na spektakl pt. Kursk , który zostanie wystawiony 8 sierpnia, o godzinie 20:00, na Statku Dar Pomorza w Gdyni.
Zapraszamy na spektakl pt. Zacznijmy jeszcze raz , który odbędzie się 5 sierpnia, o godzinie 16:00 i 19:00, w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Zapraszamy na rodzinne czytanki nad morzem, które przypadają na 23 lipca, na godzinę 12:00. Miejscem imprezy jest Scena Letnia w Orłowie.