Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Klub Ucho
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Komenda Portu Wojennego Gdynia, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Gdynia Kosakowo
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Klub Ucho

Gdynia Aktualności

Rock'n'roll nie umarł i nie zapowiada się to w najbliższym czasie! Dopóki istnieją takie zespoły ja Rival Sons klasyczne rockowe granie może liczyć na wielu fanów na całym świecie. Ten amerykański zespół, inspirujący się hard-rockiem i bluesem, powstał w 2008 roku. Pierwszy materiał grupy zatytułowany „Before The Fire” powstał rok później. W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy był krążek „Pressure & Time”. Na koncert do Gdyni zapraszamy 15 sierpnia!
Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą.
Rada Dzielnicy Kack zaprasza mieszkańców Wielkiego Kacka i okolic na Majowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się 3 maja, w godzinach 15:00-19:00, przy Źródle Marii w Gdyni. 
Szkoła Tańca Artorient w Gdyni zaprasza na warszaty samby z rodowitą Brazylijką - Adrianą Goulart. Zajęcia odbędą się 7 maja, o godzinie 11:00.
Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na trójmiejską premierę filmu pt. „W obronie jedzenia” połączoną z dyskusją po projekcji i kolacją inspirowaną filmem. Projekcja będzie miała miejsce 6 maja, o godzinie 18:00. 
Klub Muzyczny Ucho zaprasza na XX Ogólnopolski Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych, który odbędzie się 2 maja, o godzinie 18:00 w Gdyni. 
Akademia Rękodzieła Deco Hobby zaprasza na warsztaty pt. „Kompozycja w stylu Shabby Chic”, które poprowadzi Lina Shvets. Spotkanie będzie miało miejsce 1 maja, o godzinie 10:00 w Gdyni.
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza zaprasza na spektakl pt. „Cafe Luna”, który odbędzie się 30 kwietnia, o godzinie 19:00 w Gdyni. 
Klub Muzyczny Ucho zaprasza na najnowszy program Abelarda Gizy pt. „Ludzie trzymajcie kapelusze”, który będzie można obejrzeć 28 kwietnia, o godzinie 19:00 w Gdyni.
Zespół Szkół nr 14 zaprasza na bezpłatne warsztaty tańca towarzyskiego, które odbędą się 29 kwietnia, o godzinie 16:00 w Gdyni.