Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Klub Ucho
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Agroturystyka Dywan
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Zespół Szkół nr 14
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego

Gdynia Aktualności

Szkoła Tańca Artorient w Gdyni zaprasza na warszaty samby z rodowitą Brazylijką - Adrianą Goulart. Zajęcia odbędą się 7 maja, o godzinie 11:00.
Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na trójmiejską premierę filmu pt. „W obronie jedzenia” połączoną z dyskusją po projekcji i kolacją inspirowaną filmem. Projekcja będzie miała miejsce 6 maja, o godzinie 18:00. 
Klub Muzyczny Ucho zaprasza na XX Ogólnopolski Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych, który odbędzie się 2 maja, o godzinie 18:00 w Gdyni. 
Akademia Rękodzieła Deco Hobby zaprasza na warsztaty pt. „Kompozycja w stylu Shabby Chic”, które poprowadzi Lina Shvets. Spotkanie będzie miało miejsce 1 maja, o godzinie 10:00 w Gdyni.
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza zaprasza na spektakl pt. „Cafe Luna”, który odbędzie się 30 kwietnia, o godzinie 19:00 w Gdyni. 
Klub Muzyczny Ucho zaprasza na najnowszy program Abelarda Gizy pt. „Ludzie trzymajcie kapelusze”, który będzie można obejrzeć 28 kwietnia, o godzinie 19:00 w Gdyni.
Zespół Szkół nr 14 zaprasza na bezpłatne warsztaty tańca towarzyskiego, które odbędą się 29 kwietnia, o godzinie 16:00 w Gdyni.
Grupa rowerowa 3miasto przygotowała wyjątkową atrakcję dla turystów. W tym roku tematem przewodnim są Bory Tucholskie. Zapraszamy na wędrówkę i wypoczynek wśród jezior i torfowisk Ziemi Zaborskiej. Impreza została zaplanowana na 29 kwietnia, na godzinę 9:00. Miejscem zbiórki i zakończenia wędrówki jest Agroturystyka Dywan.
Fińska grupa Amorphis po świetnym przyjęciu albumu „ Under The Red Cloud” (Nuclear Blast 2015) powraca do Polski na dwa koncerty. Tym razem zespół odwiedzi gdyński klub Ucho i poznański Klub u Bazyla.
Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na spektakl pt. „O co biega?”, który odbędzie się 13 maja, o godzinie 19:00.