Imprezy i koncerty w Gdyni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Gdynia Aktualności

Zapraszamy na koncert zespołu Airbourne, który zaprezentuje się 31 maja, o godzinie 20:00, w Klubie Ucho w Gdyni.
Sala Koncertowa Portu Gdynia zaprasza serdecznie na Muzyczny Świat Disneya. Widowisko odbędzie się 22 kwietnia, o godzinie 14:00.
Zapraszamy na spektakl pt. O co biega? , który zostanie wystawiony 20 kwietnia, o godzinie 19:00, w Centrum Kultury w Gdyni.
14 kwietnia, o godzinie 20:00, w Klubie Atlantic w Gdyni wystąpi artysta Rychu PEJA Solo. 
Zapraszamy do Gdyni na spektakl pt. „Słoneczna linia”, w którym wystąpią Karolina Gruszka oraz Borys Szyc. Sztuka zostanie wystawiona 10 kwietnia, o godzinie 18:00, w Teatrze Muzycznym.
Centrum Kultury zaprasza na żart sceniczny Wojciecha Młynarskiego, adresowany wyłącznie do widzów z poczuciem humoru. Impreza odbędzie się 8 kwietnia, o godzinie 17:00, w Gdyni.
Zapraszamy do gdyńskiego Multikina na specjalny pokaz koncertu pt. „Rammstein: Paris”. To niezwykle emocjonująca produkcja, prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie już 23 marca, o godzinie 20:00.
Zapraszamy na spektakl pt. „Napis”, który odbędzie się 10 kwietnia, o godzinie 19:00, w Centrum Kultury i Sztuki w Gdyni.
Zapraszamy do udziału w Biegu Kobiet w Gdyni.   Wydarzenie odbędzie się 30 kwietnia, o godzinie 12:00, przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego.
Zapraszamy do Gdyni na spektakl pt. Berek Czyli Upiór w Moherze, który odbędzie się 8 maja, o godzinie 17:30, w Teatrze Muzycznym, przy Placu Grunwaldzkim 1.