Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Teatr im. St. I. Witkiewicza
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Nosalowy Dwór Resort & SPA
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Bachledzki Wierch - trasa spacerowa

Zakopane Aktualności

Dzisiaj mamy dla was zdjęcia z zakopiańskiej Harendy. Stacja narciarska jak zwykle cieszyła się dużym zainteresowaniem – nie mogło więc na niej zabraknąć ekipy Nocowanie.pl .
Jak wiecie, ekipa Nocowanie.pl gości w polskich górach. Czy mogliśmy więc ominąć Zakopane? Dzisiaj mamy dla was zdjęcia prosto z Krupówek.
18 lutego o godz. 19:00 w Restauracji Kmicic w Zakopanem odbędzie się koncert Muzyczna Bombonierka - Basia Stępniak - Wilk z zespołem. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert walentynkowy, który odbędzie się 12 lutego o godz. 13:00 na Placu Niepodległości w Zakopanem. Główną gwiazdą koncertu będzie Stefano Terazzino wraz z zespołem!
12 lutego zapraszamy do Centralnego Ośrodka w Zakopanem, gdzie na tamtejszym lodowisku odbędą się zajęcia z zumby!
WOWA Z CHARKOWA, czyli rosyjski chanson, reggae, folk-rock, folk, rock&roll, cha-cha, a to wszystko po rosyjsku i po polsku! Koncert odbędzie się 2 lutego o godz. 20:00 w Restauracji PRL w Zakopanem.
Koncert Hello! - piosenki z lat 80 odbędzie się w Teatrze Witkacego 22 i 23 lutego o godz. 19:15. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Koncertowe środy z duetem Beti&Bobass w każdą środę o 19:00 w restauracji Stamary w Zakopanem! Serdecznie zapraszamy!
Już po raz szósty GOPR odwiedzi najpopularniejsze narciarskie kurorty w Polsce! W dniach 18 - 19 luty zapraszamy do Zakopanego na wyjątkowe zimowe wydarzenie Bezpieczna zima z GOPR !
22 stycznia na Polanie Szymoszkowej odbędzie się kolejna edycja 12H Slalom Maraton, organizowana przez Miasto Zakopane oraz Fundację HANDICAP Zakopane. Serdecznie zapraszamy!