Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Wielka Krokiew
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Teatr im. St. I. Witkiewicza
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Kmicic

Zakopane Aktualności

22 stycznia na Polanie Szymoszkowej odbędzie się kolejna edycja 12H Slalom Maraton, organizowana przez Miasto Zakopane oraz Fundację HANDICAP Zakopane. Serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów z cyklu NOSALOWY UNPLUGGED. 24 lutego o godz. 20:00 w Centrum Kongresowym GERLACH (Rezydencja II Nosalowy Dwór) wystąpi zespół Perfect!
Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów z cyklu NOSALOWY UNPLUGGED. 18 lutego o godz. 20:00 w Centrum Kongresowym GERLACH (Rezydencja II Nosalowy Dwór) wystąpi zespół IRA!
Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów z cyklu NOSALOWY UNPLUGGED. 10 lutego o godz. 20:00 w Centrum Kongresowym GERLACH (Rezydencja II Nosalowy Dwór) wystąpi zespół Dżem!
Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów z cyklu NOSALOWY UNPLUGGED. Pierwszy z nich odbędzie się 2 lutego o godz. 20:00. W Centrum Kongresowym GERLACH (Rezydencja II Nosalowy Dwór) wystąpi Michał Szpak!
W ramach Sceny Propozycji Aktorskich artystów z zakopiańskiego Teatru Witkacego zapraszamy na spektakl INTERMEZZO wg Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej. Spektakl odbędzie się w Kawiarni Kmicic 2 lutego o godz. 19:00.
Spektakl PANOPTICUM, w reżyserii Andrzeja Dziuka zostanie wystawiony na scenie Teatru Witkacego w Zakopanem 2 lutego o godz. 19:15. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Osiecka - Przybora. Korespondencje, czyli najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory w wykonaniu Adrianny Kućmierz. Na koncert zapraszamy 11 lutego o godz. 19:00.
Parada Gazdowska to impreza odbywająca się na terenie gminy Poronin od ponad 15 lat. Jest to cykl imprez organizowanych w gminach podhalańskich -26 lutego zapraszamy do Zakopanego!
Kolędy i pastorałki w wykoaniu najlepszych artystów z Polski i Podhala! Zapraszamy na VII Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych w Zakopanem. Sprawdź szczegółowy program!