Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Kmicic
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Oczko Wodne na Krupówkach

Zakopane Aktualności

Zakopane odwiedzane jest niezależnie od pory roku – miasto oferuje tyle atrakcji, że nie sposób się tam nudzić. Piękne widoki, atrakcyjne szlaki górskie oraz tętniące życiem Krupówki, to główne atuty stolicy polskich Tatr. Aby cieszyć się nimi bez przeszkód, trzeba wybrać odpowiednią kwaterę, taką jak Willa Pod Antałówką .
Zapraszamy na niezwykłykoncert muzyki celtyckiej w wykonaniu zespołu CARRANTUOHILL, który odbędzie się 31 marca o godz. 19:00 w Willi Kmicic w Zakopanem.
”IV Zakopiański Bieg Wagarowicza” odbędzie się 21 marca 2017 roku o godzinie 10.00. Start i meta biegu znajdować się będzie w Parku Miejskim na ulicy Staszica, a trasa długości około 2.5 kilometra poprowadzona zostanie ulicami miasta. Już dziś serdecznie zapraszamy!
22 marca (w środę) o godz. 17.00 w Teatrze Witkacego, ul. Chramcówki 15, duża sala, rozpocznie się jubileuszowa, XV Wielka Gala Poezji. Serdecznie zapraszamy!
Dzisiaj mamy dla was zdjęcia z zakopiańskiej Harendy. Stacja narciarska jak zwykle cieszyła się dużym zainteresowaniem – nie mogło więc na niej zabraknąć ekipy Nocowanie.pl .
Jak wiecie, ekipa Nocowanie.pl gości w polskich górach. Czy mogliśmy więc ominąć Zakopane? Dzisiaj mamy dla was zdjęcia prosto z Krupówek.
18 lutego o godz. 19:00 w Restauracji Kmicic w Zakopanem odbędzie się koncert Muzyczna Bombonierka - Basia Stępniak - Wilk z zespołem. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert walentynkowy, który odbędzie się 12 lutego o godz. 13:00 na Placu Niepodległości w Zakopanem. Główną gwiazdą koncertu będzie Stefano Terazzino wraz z zespołem!
12 lutego zapraszamy do Centralnego Ośrodka w Zakopanem, gdzie na tamtejszym lodowisku odbędą się zajęcia z zumby!
WOWA Z CHARKOWA, czyli rosyjski chanson, reggae, folk-rock, folk, rock&roll, cha-cha, a to wszystko po rosyjsku i po polsku! Koncert odbędzie się 2 lutego o godz. 20:00 w Restauracji PRL w Zakopanem.