Imprezy i koncerty w Zakopanem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Gimnazjum nr 1
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Appendix Cafe Bar

Zakopane Aktualności

Wyjeżdżacie do Zakopanego i szukacie noclegów w którejś z tamtejszych willi? Zobaczcie rekomendacje turystów, którzy już tam byli. Niżej prezentujemy kilka z polecanych przez nich miejsc.
Na 13. Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem zapraszamy w dniach 31 sierpnia - 3 września!
Stand up Tomasz Kwiatkowski i Jakub Poczęty- Błażewicz już 10 czerwca w Zakopanem!

Zakopane na wiosnę

Zakopane to miasto pełne wrażeń, tu ciągle coś się dzieje! Sprawdź najbliższe wydarzenia!
W dniach 27 - 28 maja w Zakopanem odbędzie się II Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona. Już dziś serdecznie zapraszamy!
W dniach 27 - 28 maja w Zakopanem odbywać się będzie ósma edycja Tatrzańskiego Festiwalu Zespołów Góralskich Złote Kierpce . Już dziś serdecznie zapraszamy!
Koncert Artura Gotza Mężczyzna prawie idealny odbędzie się 5 maja w Teatrze Rozrywki w Zakopanem. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy na tegoroczną Wiosnę Jazzową Zakopane! Niezwykli wykonawcy, duża dawka muzyki jazzowej, parada jazzowa oraz wiele innych atrakcji! Sprawdź szczegółowy program imprezy!
Chociaż podczas majówki spacer po Krupówkach jest punktem obowiązkowym, to warto uwzględnić też inne miejsca w Zakopanem. Dzięki temu poznamy kolejne zachwycające zakątki oraz atrakcje stanowiące świetną rozrywkę. Prezentujemy zatem nasze hity na majówkę w Zakopanem.
3 maja w Zakopanem rozegrana zostanie II Zakopiańska Mila Konstytucyjna. Zawody organizowane dla uczczenia uchwalenia 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zapraszamy!