Dudziarska 1a, 04-317 Warszawa Sprawdź na mapie 9km

Sprawdź ceny

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Jadwiga Szumlicz
To co tam zobaczyłam przekracza ludzie pojęcie o hostelu.. Ledwo dało się dojechać samochodem bo takie dziury i kałuże... Po podwórku lata duży pies i podbiega do gosci, Pani recepcjonistka miała to gdzies że stał przy mnie i córce, obie bałyśmy się ruszyć. Zawołał go jakiś obcy mężczyzna. W opisie jest napisane że hostel znajduje się w sąsiedztwie stadionu, jak dla mnie jest to sąsiedzwo torów kolejowych i przejezdzających pociągów...położenie koszmarne poprostu. Nie miło, nie przytulnie. W malutkim pokoju jest lodówka i czajnik, mały stoliczek, jedno krzesełko, jedn wąziutkie łozko jednoosobowe i jedno piętrowe o czym Pani nas nie poinformawała przy rezerwacji ale twiedzi że to ja powinnam spytać... może ma rację. Nawet zaoferowała że doniesie dwa krzesełka byśmy mieli we troje na czym usiąść tylko nie wiem gdzie by je postawiła bo zastawiły by całe wolne mijsce w pokoju. Wpłaciłam wczesniej zaliczkę ale Pani powiedziała że nie odda bo powinnam się rozmyślić pięć dni przed przyjazdem... Jednym słowem syf i z całego serca NIE POLECAM !!!!! nikomu. A z tą taniością to też przesada znalazłąm od ręki hastel w duzo lepszej lokalizacji ( nie muszę chodzić po błocie),, pachnący,przytulny, miła obsługa i tańszy od tamtego.
więcej
Paulina Wilk
Paulina Wilk
OKROPNY HOSTEL, SYF, W ŁAZIENKACH NIKT NIE SPRZĄTA, POŚCIEL NIE WYMIENIONA ! RECEPCJA NA MOJE DZISIEJSZE PYTANIE O NAJTANSZE MIEJSCE W POKOJU ODPOWIEDZIALA, ZE NIE BEDA DOKLADAC DO GOSCI!!!!!
NIE POLECAM NIKOMU
więcej
Ogólnie może być tylko prawie cały czas głośnio a to z mostu kolejowego a to z mostu drogowego ale to nic z tym co dochodzi z plaży pod stadionem narodowym łubu dubu do póznia nocy a może i do rana - ściany z płyty jak na statku słychać jak sąsiad z pokoju obok się przewraca na bok ale na kilka nocek 2-4 moze być czysto
więcej
Tomasz Sadrak
Poza lokalizacją widzę kilka pozytywów, m.in. bardzo dobre w relacji do ceny warunki zakwaterowania, pokoje czyste, wyjątkowo miła i pomocna obsługa no i miejsce na tyle odległe od centrum, że stwarza korzystny "klimat" dla cichego wypoczynku.
więcej
Klaudia M
JEDEN WIELKI NEGATYW!! Wprowadzają ludzi w jedno wielkie kłamstwo, podając świetna lokalizację a nawet na postoju taksówek nie wiedzieli jak tam dojechać. Duża odległość od centrum gdzie trzeba płacić za druga strefę (co nie są małe koszta!) owszem autobusy jeżdżą, ale najpierw trzeba do niego dotrzeć przez krzaki i zajezdnie gdzie czyszczą pociągi! Jedno wielkie zad... a hostel wygląda jak baraki! (...) - nie powinni istnieć wśród sieci noclegowej!
więcej
Aneta Szczypka
Aneta Szczypka
Hostel ten reklamuje się dogodnym położeniem, nic bardziej mylnego, nie dość, że okolica nie ciekawa, to jeszcze są podawane gościom sprzeczne informacje, żeby tam dotrzeć to graniczy z cudem oczywiście tylko własny samochód albo taksówka wchodzi w grę, chyba, że są Państwo przygotowani na długą wyprawę. Na powitanie wyszedł ogromny owczarek bez kagańca i smyczy.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • grill
  • parking
  • kuchnia
  • internet