Aktualności

Bon turystyczny to program wsparcia dla turystów i obiektów noclegowych, z którego można korzystać od ponad roku. Od tego momentu turyści mogą realizować płatności za jego pomocą. Sprawdź, gdzie go wykorzystasz w Krynicy-Zdroju?
Podróż po Polsce obfituje w wiele wspaniałych przeżyć. Odkrywamy niezwykłe miejsca, podziwiamy wspaniałe widoki i korzystamy z klimatu. Są też takie regiony i atrakcje, w których każdy z nas może znaleźć prawdziwe skarby. Czy wiesz, gdzie w Polsce ich szukać?
Na pełne zadowolenie gości, wypoczywających w Twoim obiekcie noclegowym, wpływ ma wiele niezwykle ważnych czynników. To przede wszystkim komfort, obsługa, ale również udogodnienia, z których mogą korzystać turyści. Można do nich zaliczyć również te bardziej aktywne formy, bo nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Jak możesz zapewnić aktywność swoim gościom?
Statystyczny Polak, co warto podkreślić, na miejsce swojego urlopu w większości przypadków wybiera morze lub góry. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły. O popularności szlaków górskich, możemy przekonać się każdego roku w dowolnym miesiącu. Tym razem, czas na Szczyrk i najpiękniejsze trasy do górskich wędrówek, które znajdziemy w tej miejscowości!
W czasie deszczu turyści się nudzą? Na pewno nie w Zakopanem, gdzie nawet gorsza pogoda nie powinna zatrzymać nikogo na kwaterze. Może stanowić pretekst do bliższego poznania z najważniejszymi atrakcjami miasta.
Szukasz inspiracji na jesienną podróż? Chcesz zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego? Dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną propozycję. Przed nami kolejne miasto, które jest idealną opcją na jesienny city break. Dlaczego warto odwiedzić Toruń i co tu zobaczyć?
Podczas każdego wypoczynku w górach, pragniemy zobaczyć możliwie jak najwięcej. Bez wątpienia najczęściej wybieraną atrakcją są popularne szczyty górskie. Bo po to przecież jedziemy w góry, by po nich pochodzić i zdobyć szczyty. W niektórych sytuacjach może pojawić się problem ze zdobyciem upragnionego szczytu. I tu z pomocą może nam przyjść kolejka górska lub wyciąg. Którą opcję wybrać - wędrówkę, czy wjazd kolejką?
Już od ponad roku, turyści mogą korzystać ze wsparcia w ramach bonu turystycznego.  Jednorazowe wsparcie finansowe  przyznawane jest każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie ukończyło ono jeszcze 18 roku życia. Sprawdź, gdzie możesz go wykorzystać w Sandomierzu.
Przechodzimy przez nie podczas górskich wędrówek. Pozwalają skrócić drogę i dotrzeć w ekspresowym tempie do upragnionego celu. Najczęściej rozciągają się nad rzeką lub potokiem górskim. Stanowią swego rodzaju atrakcję i miejsce idealne do fotografowania o każdej porze roku. Co to za atrakcja i gdzie ją znaleźć?
Stolica Wielkopolski zachwyca klimatem, zabytkami oraz licznymi atrakcjami. Różnorodność możliwości sprawia, że w miejscu tym nie sposób się nudzić, a urlop będzie naprawdę udany. Warto jednak pamiętać, że okolica miasta jest równie zachwycająca i oferuje naprawdę niezwykłe zakątki, które warto odwiedzić.
Każdy gość w obiekcie noclegowym jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Są też takie osoby, które goszczą u Ciebie praktycznie co roku, a zdarza się, że częściej. To tzw. “stali bywalcy”, z którymi warto utrzymać dobre relacje. Jak to zrobić i co możesz im zaoferować?
Wielu Polaków decyduje się na to, by spędzić urlop w górach. Nic dziwnego! Majestatyczne widoki, możliwość obcowania z naturą, uczucie  przyjemnego zmęczenia, wspaniałe wspomnienia, wyjątkowe zdjęcia, ale przede wszystkim charakterystyczny klimat i ludzie – to coś, co urzeknie każdego turystę. Jaki więc obrać kierunek, by wakacje w polskich górach były niezapomnianym doświadczeniem?
Dużym zainteresowaniem miłośników gór cieszy się Wisła - prawdziwa perełka Beskidu Śląskiego oraz miejscowość związana z osobą Adama Małysza i dyscypliną, jaką są skoki narciarskie. W tym artykule przedstawimy 4 najlepsze szlaki turystyczne, którymi koniecznie warto się przejść podczas wypoczynku w Wiśle.
Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast! Turyści chętnie zwiedzają okolice Rynku Głównego, ale do bardzo lubianych miejsc należy także dzielnica Kazimierz. Właśnie tam toczy się nocne życie Krakowa, choć odwiedzających miasto przyciąga też jego historia oraz zabytki.
Sezon jesienny sprzyja podróżowaniu po znanych polskich miastach. Po wcześniej opisanych - Poznaniu i Wrocławiu, przyszła pora na kolejne z nich. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach dużym zainteresowaniem będzie cieszył się Gdańsk, czyli prawdziwa perełka Pomorza i jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Dlaczego warto odwiedzić to niezwykłe miasto?
Marzysz o wypoczynku w obiekcie, w którym będziesz czuł się jak u siebie w domu? Pragniesz wypocząć blisko przyrody i nacieszyć oczy wspaniałymi widokami górskimi? Chcesz spędzić swój wolny czas w miejscu, gdzie panuje wspaniały klimat? Mamy coś dla Ciebie!
Możliwość wykorzystania bonu turystycznego dla wielu turystów jest szansą na organizację upragnionego urlopu. Wiele rodzin wykorzystuje jednorazowe wsparcie finansowe, by opłacić miejsce noclegowe lub wyjazd dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną. Kto może ubiegać się o bon turystyczny? Gdzie go wykorzystać, jeśli planujesz urlop w Istebnej?
Już we wrześniu Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się Mekką podróżników. Wszystko za sprawą odbywających się w dniach 24-26 września targów TOUR SALON i towarzyszących im targów CARAVANS SALON POLAND oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.
Pomimo zakończonych wakacji, wrzesień oraz cała jesień, obfitują w wyjątkowe podróże po Polsce. Nie ulega żadnej wątpliwości, że największym zainteresowaniem cieszą się miejscowości górskie. Warto jednak wybrać się w najbliższych miesiącach nad morze. Dlaczego?
Jesienią zawsze zaczynamy zastanawiać się nad tym, kiedy nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zdecydowanie łatwiej jest nam ją zaakceptować, ponieważ “zyskujemy” godzinę snu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej