Aktualności

Odkrywanie niezwykłych terenów w Polsce zawsze stanowi niezwykłą przyjemność, jeśli zdecydowaliśmy się spędzić swój wolny czas w wyjątkowym regionie. A takim bez wątpienia są Góry Świętokrzyskie, które śmiało można odwiedzać o każdej porze roku. Dobrą opcją na spacer w tej części kraju, będzie bez wątpienia Bukowa Góra. W czym tkwi wyjątkowość tego miejsca i jak zaplanować swoją wędrówkę po tej atrakcji Gór Świętokrzyskich?
Dolny Śląsk to rozkosz dla podróżnych, szczególnie w okresie letnim. Duch Dolnego Śląska tkwi w jego niezwykle bogatej przyrodzie, zabytkach, architekturze i tętniących życiem ulicach Wrocławia. Ale Dolny Śląsk to także kilka ciekawych, chociaż mniej znanych miejsc, które warte są uwagi każdego turysty.
Prowadząc biznes noclegowy, z pewnością bardzo często stajesz przed różnymi wyzwaniami i obowiązkami. To oczywiste, że wszystkiego musisz dopilnować. Ważne jest również odpowiednie zaprezentowanie oferty. Jakich argumentów możesz użyć, by przekonać turystę do wyboru właśnie Twojej oferty?
Za nami długi weekend majowy. Nie da się ukryć, że był to wyjątkowy czas, który najchętniej spędzaliśmy w Tatrach, nad polskim morzem i w Karkonoszach. Nim nadejdą wakacje, za nieco ponad miesiąc, będziemy mogli skorzystać z kolejnej opcji wypoczynku przez 4 dni. Warunkiem jest dzień wolny, w piątek 17 czerwca, czyli tuż po Bożym Ciele. Które kierunki warto wybrać na tę okazję?
Nie da się ukryć, że wiosna to ten czas, który chcemy wykorzystać najlepiej, jak się tylko da. Warto w związku z tym wybrać takie miejsca, gdzie jest najpiękniej i takie, w których możemy nabrać całe mnóstwo pozytywnej energii. Doskonale sprawdzą się tu polskie ogrody botaniczne, które są niezwykłe właśnie teraz. W tym artykule przedstawimy 5, naszym zdaniem najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce.
Za oknem coraz cieplej. W wielu miejscach w Polsce słupki rtęci nieznacznie przekraczają wartość 20 stopni Celsjusza. To znak, że lato coraz bliżej. Jeśli zastanawiasz się, czy w czerwcu będziemy mieć do czynienia z równie piękną aurą i czy pojawią się upały, to w oparciu o przewidywania synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na czerwiec 2022.
Za nieco ponad miesiąc początek wymarzonych wakacji. Wszystko wskazuje na to, że nasze plany wyjazdowe w dużym stopniu będą związane z miejscowościami nadmorskimi. Lubimy spacer po plaży, kąpiele w morzu, jak również odkrywanie niezwykłych zabytków. Do takiej kategorii na pewno można zaliczyć latarnie morskie, które stanowią wyróżnik popularnych nadmorskich miejscowości. Czy wiesz, że jedna z nich przeszła gruntowną modernizację i po 112 latach została ponownie udostępniona dla turystów?
Podczas naszego wypoczynku odwiedzamy wszystkie możliwe miejsca, które wyróżniają się czymś wyjątkowym. Są też takie, które objęte są specjalnym nadzorem i ochroną, przez co musimy przestrzegać pewnych zasad i reguł, związanych z przebywaniem w tym właśnie miejscu. Co wolno, a czego nie wolno robić w parkach narodowych i rezerwatach przyrody?
Co powiesz na kajakowe spływy, wycieczki rowerowe, bliskość przyrody i niezwykłe zabytki? To i o wiele więcej możesz zyskać, jeśli na swój letni wypoczynek wybierzesz magiczne Roztocze, czyli wyjątkowy region województwa lubelskiego, który przyciąga licznymi możliwościami aktywnego i spokojnego spędzania wolnego czasu. Decydując się na Roztocze, warto zarezerwować nocleg, który spełni nasze wszystkie wymagania. W tym artykule zapraszamy na wypoczynek do Kwatery pod Sośniną, której wybór może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dlaczego?
Za nami długi weekend majowy. Pogoda w wielu regionach dopisywała, co bezpośrednio przełożyło się na ilość turystów, którzy chętnie korzystali z atrakcji i odwiedzali najpopularniejsze miejsca nad morzem, w polskich górach, czy w polskich miastach. Które miejscowości i regiony cieszyły się największym zainteresowaniem turystów?
Czy nie masz takiego wrażenia, że niektóre miejsca w Polsce łudząco przypominają najpopularniejsze atrakcje z różnych części świata, które cieszą się olbrzymi zainteresowaniem turystów z całego globu. A czy wiesz, że jedno z takich miejsc znajduje się na Pogórzu Kaczawskim?
Prowadząc biznes, jakim w Twoim przypadku jest działalność obiektu noclegowego, z pewnością dokładasz wszelkich starań by utrzymać wysoką jakość świadczonych usług i jednocześnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom turystów, którzy podróżują po Polsce. Aby ułatwić komunikację pomiędzy Tobą a turystami, portal Nocowanie.pl stworzył specjalny program Tog Gospodarz. Jak do niego przystąpić i jakie są jego ogólne zasady?
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak by to było zobaczyć niezwykłe miejsca w Polsce z perspektywy “lotu ptaka”? Lot balonem, czy samolotem, to z pewnością niezwykłe przeżycie dla każdego turysty, który pragnie odkryć magiczne miejsca w Polsce z nieco innej perspektywy. W tym artykule przedstawimy Wam możliwości, związane z lotem balonem, na które można skusić się podczas urlopu w górach, czy nad morzem.
Czy podczas planowania swojego letniego wypoczynku, myślałeś kiedykolwiek, by wybrać się na pustynię? Co ważne, nie musi to być Sahara, ani inne państwo europejskie, tylko pogranicze Śląska i Małopolski. To właśnie tu znajduje się największa w Europie i w Polsce - pustynia.
Podczas właśnie rozpoczętego sezonu letniego, lubimy spędzać czas w gronie najbliższych nam osób. Chętnie wybieramy się na wyjątkowe podróże po Polsce, odwiedzając popularne, jak i mniej znane miejsca, w których możemy odpocząć od zgiełku miasta. Dużym zainteresowaniem w przypadku rodzin z dziećmi cieszą się atrakcje, z których możemy korzystać wszyscy. Jeśli w najbliższym czasie planujesz podróż po regionie Gór Świętokrzyskich, to koniecznie odwiedź kompleks Świętokrzyska Polana.
Wiosna z każdym kolejnym dniem rozkręca się na dobre. Wszystko wskazuje na to, że już za kilka dni będziemy cieszyć się temperaturami na poziomie 20 stopni Celsjusza. Są jednak takie miejsca w Polsce, na których zalega dość spora warstwa śniegu. Mało tego, warunki narciarskie są tu znakomite. Każdy, kto na długi weekend majowy wybiera się do Zakopanego, będzie tu mógł pojeździć na nartach.
Podczas każdej podróży lubimy odkrywać niezwykłe miejsca. Dla jednej grupy są to wspaniałe zabytki, a dla innych atrakcje. Jeśli lubisz podziwiać niezwykłe budowle, pomniki, rzeźby, to warto wybrać się na Dolny Śląsk, do miejscowości Bieganów, w gminie Nowa Ruda. To właśnie tu od kilku dni, można usiąść na największej ławce w Polsce.
Wypoczynek nad jeziorem w sezonie letnim to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku. Chętnie wybieramy się na weekend nad wodę lub na dłuższy wypoczynek, co jest szczególnie zauważalne głównie wśród turystów, wypoczywających na Mazurach lub nad Soliną w Bieszczadach. A czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, które polskie jezioro jest najgłębsze?
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny długi weekend majowy okaże się rekordowy, pod względem wyjazdów Polaków. W popularnych miejscach w Tatrach już można zaobserwować tłumy, a ludzi będzie jeszcze więcej. Są jednak osoby, które ten wyjątkowy czas chcą spędzić spokojnie, korzystając z magii danego miejsca i pięknej przyrody, która to właśnie wiosną wygląda najpiękniej. Mamy dla Ciebie kilka pomysłów i chętnie zainspirujemy Cię do zorganizowania wypoczynku z dala od turystycznego zgiełku podczas długiego weekendu majowego.
Podczas sezonu letniego, lubimy odwiedzać takie miejsca, w których nasze dzieci mogą oddać się wyjątkowej zabawie. Dla dorosłych zawsze też się tu coś znajdzie. Już za kilka dni, do użytku zostanie oddany wyjątkowy park rozrywki koło Warszawy. Z czego będą mogli skorzystać zainteresowani?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej