Bezpłatne sesje zdjęciowe od Nocowanie.pl

Nocowanie.pl jako jedyny ogólnopolski serwis publikuje własne zdjęcia miejsc noclegowych! Profesjonalne fotografie uwierzytelniają prezentowane oferty w serwisie.

„Każdemu z nas przynajmniej raz w życiu zdarzyło się trafić na nocleg, którego oferta w internecie nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości. Serwis Nocowanie.pl chroni turystów przed takimi sytuacjami” - mówi Kamil Ruciński, Prezes Zarządu spółki Nocowanie.pl. Dlatego też przedstawiciele portalu osobiście weryfikują obiekty znajdujące się w bazie Nocowanie.pl, poprzez wykonywanie im profesjonalnych sesji fotograficznych.

Zdjęcia te zamieszczone są w serwisie i oznaczone jako „zdjęcia Nocowanie.pl”. Dzięki temu turyści mają pewność, że oferta obiektu jest aktualna i odzwierciedla jego faktyczny stan.

Kamil Ruciński wyjaśnia „Zadowolone są obie strony. Turyści – ponieważ taka oferta jest sprawdzona i wiarygodna. Właściciele obiektów noclegowych – gdyż w ten sposób bezpłatnie otrzymują profesjonalnie wykonane zdjęcia.”

Serwis Nocowanie.pl właśnie opublikował ponad 6000 fotografii. Miesięcznie ich liczba będzie zwiększać się o kilka tysięcy. 

Grupa Nocowanie.pl, której głównym serwisem jest www.nocowanie.pl, powstała w 2003 roku. Obecnie Nocowanie.pl jest liderem w branży turystycznej i wyznacza nowe trendy. Według najnowszych badań Megapanel Gemius PBI zajmuje 4 miejsce w kategorii Turystyka z ponad 1,3 mln realnych użytkowników miesięcznie.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również