Bukowina Tatrzańska Spa i inne atrakcje

Bukowina Tatrzańska Spa i inne atrakcje

Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce na majowy weekend lub letni wypoczynek. Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą aktywnie spacerować po górskich szlakach, natomiast turyści preferujący ciszę i spokój odnajdą się wśród licznej przyrody podziwiając górskie krajobrazy bądź w kompleksach Spa & Wellness w Bukowinie Tatrzańskiej.

Bukowina Tatrzańska


Bukowina Tatrzańska leży na Podhalu i rozkłada się na grzbietach wzgórz porozdzielanych potokami. Bukowina Tatrzańska znajduje się w bliskim sąsiedztwie Tatr, dlatego też jest doskonałą bazą wypadkową na górskie wycieczki po okolicy, a dodatkowo obfituje w przepiękne górskie krajobrazy. Miejscowość posiada bogatą tradycję i jest bardzo popularnym miejscem na spędzanie wolnego czasu np. podczas letnich wakacji, ale także w czasie zimowych ferii.

 

Hotel Bukovina


Hotel Bukovina to bardzo ekskluzywny hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej oferujący swoim gościom komfortową bazę noclegową a także nowoczesny i dobrze wyposażony kompleks Spa & Wellness. Baseny termalne i górskie krajobrazy tworzą razem jedną całość i dodatkowo uatrakcyjnia pobyt w obiekcie. Hotel Spa oferuje swoje usługi przez cały rok, a wypoczynek w nim będzie idealny zarówno na romantyczny wyjazd jak również rodzinny wypoczynek w gronie najbliższych. W obiekcie oferowana jest odnowa biologiczna, dzięki której każdy zyska lepsze samopoczucie i wygląd fizyczny. Nowoczesne centrum Spa & Wellness oferuje szeroki zakres usług. Do dyspozycji wczasowiczów jest kilkanaście gabinetów zabiegowych, gdzie wykonywane są zabiegi kosmetyczne, masaże, oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki połączeniu tradycyjnych metod leczenia wodami termalnymi, zabiegami Spa & Wellness oraz wyjątkowymi warunkami klimatycznymi, odnowa biologiczna w Bukowinie Tatrzańskiej przyniesie maksymalny efekt i zapewni zadowolenie nawet najbardziej wymagającym wczasowiczom. Dodatkowymi atrakcjami Spa & Wellness w Bukowinie Tatrzańskiej jest kompleks saun z aromaterapeutycznymi seansami zapachowymi, zajęcia fitness i aqua aerobic prowadzonych przez specjalistów oraz nordic walking górskimi ścieżkami z instruktorem.

 

Wyciągi narciarskie


Bukowina Tatrzańska jest w posiadaniu bardzo dużej ilości wyciągów narciarskich przystosowanych zarówno do jazdy na nartach jak i na snowboardzie. Trasy są dobrze oświetlone i w razie potrzeby sztucznie naśnieżane. Liczne wypożyczalnie sprzętu pozwolą dobrać odpowiedni sprzęt. Wyciągi narciarskie powstały przy trasach wytyczonych w taki sposób, by każdy niezależnie od umiejętności mógł z tej trasy bezpiecznie korzystać. Dodatkowo istnieje możliwość nauki jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem, który od postaw nauczy korzystania ze sprzętu i bezpiecznej jazdy.

 

Górskie krajobrazy

 

Bukowina Tatrzańska jest bardzo popularnym miejscem na odpoczynek dzięki bogatej ofercie rekreacyjnej, dogodnej bazie noclegowej czy kompleksach Spa & Wellness, gdzie można zrelaksować ciało i poddać się pielęgnacji decydując się na zabiegi kosmetyczne w salonach odnowy biologicznej. Wyciągi narciarskie przyciągną zwolenników białego szaleństwa natomiast górskie krajobrazy zainteresują tych, którzy kochają góry i malownicze widoki. Bukowina Tatrzańska obfituje w niezliczone gatunki roślin oraz gęste lasy ciągnące się kilometrami przez przepiękne pasma górskie w obrębie miejscowości.

Następny artykuł Salony urody w Rzeszowie i...

Komentarze

Zobacz również