Apartamenty RICA

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Apartamenty RICA

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

AURELIA BARCZAK
10
AURELIA BARCZAK
2022-11-20 23:11:46

Obiekt warty polecenia.Wspaniali właściciele,bardzo sympatyczni. Apartament funkcjonalny i wygodny. Lokalizacja idealna, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi,...

Lukasz Jarmundowicz
10
Lukasz Jarmundowicz

Świetna lokalizacja.

Opis obiektu

        Apartamenty Rica /bajeczny Omis! 

       Oferujemy Państwu 14 kompletnie wyposażonych apartamentów w pobliżu piaszczystej plaży. Wszystkie apartamenty posiadają też wyposażoną kuchnię, klimatyzację, balkon, możliwość korzystania z Internetu (Wi-Fi).

     Apartamenty Rica znajdują się w mieście Duće. Miasto Duće znajduje się w środkowej Dalmacji, oddalone jest 20 km od Splitu, an drodze w stronę miejscowości Omiš i Makarskiej. Nad północną częścią Duće wznosi się góra Mosor, a po przeciwnej stronie wyspa Brač.


       Piękne piaszczyste plaże stworzone przez materiał naniesiony przez rzekę Cetinę, sprawiają tą część śródziemnomorskiej riviery wyjątkową i nieporównywalną. Przed plażą znajduje się "płycizna" szerokości 300-400 m, który później spada na głębokość 2-3 m.


Nasza apartamenty są kompletnie wyposażone i nowocześnie urządzone. Posiadają wspaniały widok na morze.

Do morza mamy zaledwie 30 m!

 

Atrakcyjne zniżki z czerwcu i wrześniu!

Oczekiwać będą Państwa otwarci i niezwykle gościnni gospodarze :)

 

        Studio apartament 1A i 1B

Studio apartament (2+1) posiada 1 łoże małżeńskie, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), fotel rozkładany, stół z krzesłami, łazienkę, balkon z widokiem na morze, klimatyzację. 

1A apartament na 1 piętrze; 1B na 2 piętrze.


       Studio apartament 2A i 2B

Studio apartament (2+1) posiada: 1 łoże małżeńskie, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), fotel rozkładany, stół z krzesłami, łazienka, balkon z widokiem na morze, klimatyzację.

2A apartament na 1 piętrze, 2B na 2 piętrze.


      Studio apartament 3A i 3B

Studio apartament (2+2) posiada: 1 łoże małzeńskie, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), kanapa rozkładana (łóżko dla 2 osób), stół z krzesłami, łazienkę, balkon z widokiem na morze, klimatyzację.

3A apartament na 1 piętrze, 3B na 2 piętrze.


       Apartamenty 4A i 4B

Apartament (2+2) posiada: pokój z łożem małżeńskim, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), kanapę rozkładaną (łóżko dla 2 osób), stół z krzesłami, łazienkę, balkon, klimatyzację.

4A apartament na 1 piętrze, 4B na 2 piętrze.


      Apartamenty 5A i 5B

Apartament (2+2) posiada: pokój z łożem małżeńskim, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), kanapę rozkładaną (łóżko dla 2 osób), stół z krzesłami, łazienkę, 2 balkony, które mają widok na morze, klimatyzację.

5A apartament na 1 piętrze, 5B na 2 piętrze.


       Studio apartament 1C

Studio apartament (2+2) posiada: 1 łoże małżeńskie, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), kanapę rozkładaną (łóżko dla 2 osób), stół z krzesłami, łazienkę, balkon z widokiem na morze, klimatyzację. 

Studio apartament 1C znajduje się na 3 piętrze i posiada więcej przestrzeni niż 3A i 3B.


       Apartament 2C

Apartament (2+3) posiada: pokój z łożem małżeńskim i fotel rozkładany, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), kanapę rozkładaną (łóżko dla 2 osób), stół z krzesłami, łazienkę, 2 balkony (1 z widokiem na morze), klimatyzację.

Apartament 2C znajduje się na 3 piętrze.


       Apartamenty 1D i 2D

Apartament (2+2) posiada: pokój z łożem małżeńskim, kuchnię (kuchenkę, lodówkę, naczynia...), kanapę rozkładaną (łóżko dla 2 osób), stół z krzesłami, łazienkę, balkon z widokiem na morze, klimatyzację.

Apartamenty znajdują się na 4 piętrze.


Serdecznie zapraszamy!Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej