Czego nie przegapić? Najbliższe imprezy

Zobacz wszystkie imprezy
Koncert Stare Dobre Małżeństwo w GOK w Wydminach
Miejscowość:
Wydminy
Miejsce imprezy:
Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Twierdza Boyen

Twierdza Boyen

Giżycko, ul. Turystyczna

Zabytki 9.2
Plaża miejska nad Jeziorem Niegocin
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Plaża miejska nad Jeziorem Niegocin

Giżycko, ul. Nadbrzeżna

Plaża, kąpielisko 9.0
Ekomarina Giżycko

Ekomarina Giżycko

Giżycko, ul. Dąbrowskiego

Port i przystań 9.3

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Jak ciekawie spędzić czas w Giżycku? Na pewno pod żaglami! Miasteczko nie bez powodu jest nazywane polską stolicą żeglarstwa. Nie trzeba mieć patentu, żeby poczuć się jak wilk morski podczas rejsu po jeziorze Mamry albo Niegocin, bo w portach istnieje możliwość czarteru łodzi lub jachtu ze sternikiem. Co jeszcze trzeba zrobić w Giżycku? Zwiedzić Twierdzę Boyen oraz zobaczyć most na Kanale Łuczańskim. Czy wiedzieliście, że jest to jedyny w Polsce zwodzony most obrotowy? Do tego w ruch wprowadza go człowiek – nie żadna maszyna. Pamiętajcie, że Giżycko to nie tylko żagle. Polecamy wycieczkę do Puszczy Boreckiej, gdzie znajduje się zagroda pokazowa żubrów.

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Bon turystyczny w Giżycku. Gdzie go wykorzystać? Lista obiektów
Od 1 sierpnia 2020 roku turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, którego celem jest wsparcie polskich rodzin i branży turystycznej w czasie kryzysu. Świadczenie to przeznaczone jest dla rodziców dzieci, które nie ukończyły 18. roku życia. Dzięki temu możliwe stają się wyjazdy na wymarzone wakacje w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Giżycka, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Kino Letnie w Giżycku - sprawdź repertuar na sierpień 2020

1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy mogą oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w sierpniu w Giżycku.

Kino Letnie w Giżycku - sprawdź repertuar na lipiec 2020
1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy przez dwa miesiące będą mogli oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Giżycku.
Twierdza Boyen w Giżycku dostępna dla turystów!
Po tygodniach obostrzeń mazurska turystyka budzi się do życia. Można już rezerwować miejsca noclegowe i planować przyjazdy, otwierają się również najważniejsze atrakcje regionu. Od 4 maja w Giżycku można zwiedzać słynną Twierdzę Boyen!

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Wilkasy domki 10.0

Wilkasy domki

ul. Dolna 5
Agropensjonat Stręgielek 8.8

Agropensjonat Stręgielek

ul. Stręgielek 20a