Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Plaża miejska nad Jeziorem Niegocin
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Plaża miejska nad Jeziorem Niegocin

Giżycko, ul. Nadbrzeżna

Plaża, kąpielisko 9.2
Twierdza Boyen

Twierdza Boyen

Giżycko, ul. Turystyczna

Zabytki 9.3
Kanał Łuczański
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Kanał Łuczański

Giżycko,

Port i przystań 9.7

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Jak ciekawie spędzić czas w Giżycku? Na pewno pod żaglami! Miasteczko nie bez powodu jest nazywane polską stolicą żeglarstwa. Nie trzeba mieć patentu, żeby poczuć się jak wilk morski podczas rejsu po jeziorze Mamry albo Niegocin, bo w portach istnieje możliwość czarteru łodzi lub jachtu ze sternikiem. Co jeszcze trzeba zrobić w Giżycku? Zwiedzić Twierdzę Boyen oraz zobaczyć most na Kanale Łuczańskim. Czy wiedzieliście, że jest to jedyny w Polsce zwodzony most obrotowy? Do tego w ruch wprowadza go człowiek – nie żadna maszyna. Pamiętajcie, że Giżycko to nie tylko żagle. Polecamy wycieczkę do Puszczy Boreckiej, gdzie znajduje się zagroda pokazowa żubrów.

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Bon turystyczny w Giżycku. Gdzie go wykorzystać? Lista obiektów
Chcesz zrealizować bon turystyczny w Giżycku? Zobacz pełną listę podmiotów, w których masz taką możliwość!
Kino Letnie w Giżycku - sprawdź repertuar na sierpień 2020

1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy mogą oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w sierpniu w Giżycku.

Kino Letnie w Giżycku - sprawdź repertuar na lipiec 2020
1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy przez dwa miesiące będą mogli oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Giżycku.
Twierdza Boyen w Giżycku dostępna dla turystów!
Po tygodniach obostrzeń mazurska turystyka budzi się do życia. Można już rezerwować miejsca noclegowe i planować przyjazdy, otwierają się również najważniejsze atrakcje regionu. Od 4 maja w Giżycku można zwiedzać słynną Twierdzę Boyen!

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Makosieje Resort - domek 15 metrów od jeziora 10.0
Mieszkanie na doby

Mieszkanie na doby

ul. XXX-lecia 3

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej