Imprezy i koncerty w Giżycku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Giżycko Aktualności

Trwa gorący filmowy sierpień z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W polskich kurortach można oglądać bezpłatnie najciekawsze propozycje filmowe z ostatnich lat.
Przed nami ostatnie seanse filmowe tegorocznej edycji BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Nie możecie tego przegapić. Pożegnajmy filmowo te wakacje!
BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to jedno z najważniejszych wydarzeń lata, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich wakacji. W każdy wtorek i środę festiwal cumuje na Mazurach, w Giżycku.
Trwa gorący filmowy sierpień z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W polskich kurortach można oglądać bezpłatnie najciekawsze propozycje filmowe z ostatnich lat.
Trwa najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. W tym tygodniu w Giżycku dwie mocne propozycje filmowe, które w błyskawicznym tempie zdobyły status filmów kultowych: „Green Book” i „Kac Vegas”.
Jesteśmy na półmetku 16. edycji najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Przed nami jeszcze cały sierpień kinowych emocji w najpiękniejszych polskich kurortach.
W tym roku już po raz 16. najpiękniejsze polskie kurorty zamieniły się w wyjątkowe kina pod gwiazdami. Trwa najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.
BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to jedno z najważniejszych wydarzeń lata, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich wakacji. Repertuar festiwalu został tradycyjnie podzielony na dni tematyczne, a każdy fan kina znajdzie tu coś dla Ciebie!
W każdy wtorek i środę wakacji ajdłuższy wakacyjny festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane cumuje w Ekomarinie w Giżycku, gdzie filmy można oglądać zarówno z lądu, jak i pokładu jachtu, korzystając ze specjalnej częstotliwości radiowej 87,7 MHz. Organizatorzy zapraszają wszystkich żeglarzy i motorowodniaków do jedynego w Europie kina jachtowego.
Chcesz zrealizować bon turystyczny w Giżycku? Zobacz pełną listę podmiotów, w których masz taką możliwość!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!