Imprezy i koncerty w Giżycku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Giżycko Aktualności

Chcesz zrealizować bon turystyczny w Giżycku? Zobacz pełną listę podmiotów, w których masz taką możliwość!
Zapraszamy na gorąco przyjęty przez publiczność na całym świecie, oparty na prawdziwych wydarzeniach, komediodramat „Dumni i wściekli". Pokaz filmu odbędzie się 31 sierpnia. Wstęp wolny!
Zapraszamy na BNP PARIBAS Kino Letnie Sopot-Zakopane w Giżycku! 24 sierpnia odbędzie się pokaz filmu "Nędznicy" - to francuski dramat kryminalny w reżyserii Ladja Ly, którego akcja toczy się na przedmieściach Paryża. Wstęp wolny!
Zapraszamy na dzień oscarowy w ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w Giżycku. Już 18 sierpnia odbędzie się projekcja filmu "Zimna wojna". Start o godzinie 21.00.
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Otwarci na świat" podczas festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w Giżycku. 17 sierpnia zostanie zaprezentowany film "Carol" Todda Haynesa. Nominowany do Oscarów w 6 kategoriach - "najpiękniejszy film o miłości ostatnich lat" (The Guardian).
Zapraszamy na seanse pod chmurką w ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w Giżycku. Pokaz filmu "Joker" odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 21.00 w porcie Ekomarina.
Zapraszamy na pokaz filmu „Samba” z Omarem Sy i Charlotte Gainsbourgh w rolach głównych. Start 10 sierpnia, godzina 21:00 w porcie Ekomarina w Giżycku.
Zapraszamy na pokaz filmu "Moonlight" w reżyserii Barry'ego Jenkinsa.  Seans rozpocznie się o godzinie 21:00, 3 sierpnia w porcie Ekomarina. Wstęp wolny!
Już 28 lipca odbędzie się seans filmu "Gorący temat" - nominowany m.in. do trzech Oscarów. W rolach głównych występują Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie. Film jest oparty na relacjach kobiet z Fox News, które postanowiły ujawnić molestowanie seksualne. Zapraszamy do portu Ekomarina na letnie kino pod chmurką.
Zapraszamy na uhonorowany Nagrodą Jury w Cannes film pt. „Kafarnaum” o syryjskim uchodźcy, który jako chłopiec pozywa własnych rodziców za to, że nie byli w stanie zapewnić mu godnego życia. Seans rozpocznie się o godzine 21.30, 27 lipca w porcie Ekomarina.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej