Imprezy i koncerty w Giżycku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Giżycko
Miejsce imprezy:
Twierdza Boyen

Giżycko Aktualności

Ich Troje - 25 LAT - Koncert Jubileuszowy.
Stand-up Warmia zaprasza do Giżycka na wieczór komedii!
Od 1 sierpnia 2020 roku turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, którego celem jest wsparcie polskich rodzin i branży turystycznej w czasie kryzysu. Świadczenie to przeznaczone jest dla rodziców dzieci, które nie ukończyły 18. roku życia. Dzięki temu możliwe stają się wyjazdy na wymarzone wakacje w wybrane miejsce w Polsce. Warto pamiętać, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi przyjmować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Giżycka, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Po miesiącach posuchy wracają, i to razem na jednej scenie! Już 26 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze zobaczycie połączone siły oraz obszerne fragmenty programów „Granice wytrzymałości” Piotra Zoli Szulowskiego oraz „Masochista” Mateusza Sochy!
1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy mogą oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w sierpniu w Giżycku.
1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju.  Kino Letnie Sopot - Zakopane  zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy przez dwa miesiące będą mogli oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Giżycku.
Po tygodniach obostrzeń mazurska turystyka budzi się do życia. Można już rezerwować miejsca noclegowe i planować przyjazdy, otwierają się również najważniejsze atrakcje regionu. Od 4 maja w Giżycku można zwiedzać słynną Twierdzę Boyen!
Żeglarzom, którzy pływają po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nie trzeba przedstawiać tego akwenu. Dargin leży bowiem na szlaku łączącym Mamry z Kisajnem i dalej z Niegocinem, co czyni  z niego popularną trasę żeglugową. Co warto wiedzieć o tym jeziorze?
Michał Leja wystąpi z najnowszym programem "Anatomia".
Zapraszamy do PodKładka RestoBar w Giżycku na Stand-up Katarzyny Piaseckiej "KARMA WRACA".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Giżycku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Giżycku?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Giżycku lub okolicy to: Koncert Ich Troje w Amfiteatrze Twierdzy Boyen w Giżycku.