Kino Letnie w Giżycku - sprawdź repertuar na lipiec 2020

Kino Letnie w Giżycku - sprawdź repertuar na lipiec 2020

1 lipca w trzech miastach ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w naszym kraju. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników dobrego kina na liczne niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Giżycku we wtorki i środy przez dwa miesiące będą mogli oglądać najlepsze światowe produkcje. Ciesząc się przy tym rozgwieżdżonym niebem oraz szumem wody. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie repertuar imprezy i zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Giżycku.

Wtorki w Kinie Letnim to okazja, aby przypomnieć sobie (lub zobaczyć po raz pierwszy) klasyki polskiego kina. W lipcu na ekranie pojawią się takie tytuły jak: 


21 lipca: „Seksmisja” (1983) - kultowa komedia fantastycznonaukowa w reżyserii Juliusza Machulskiego. Jerzy Stuhr i Olgierd Łukaszewicz w fenomenalnych rolach Maksa i Alberta muszą zmierzyć się z wizją świata pozbawionego mężczyzn, poradzić sobie w nowych warunkach oraz odkryć sekretne hasło do windy!


28 lipca: „Miś” (1980) - słynna polska komedia w reżyserii Stanisława Barei w absurdalny i groteskowy sposób przedstawia „uroki” PRL-owskiej rzeczywistości. 


W środy na kinomaniaków czekają prawdziwe filmowe uczty. Środek tygodnia to kino z najwyższej półki, czyli produkcje nagrodzone Oscarami. 


15 lipca: „Les Misérables: Nędznicy” (2012) - adaptacja słynnej powieści Victora Huga w reżyserii Toma Hoopera z gwiazdorską obsadą. Na ekranie Anne Hathaway, Hugh Jackman oraz Russel Crowe w historii rozgrywającej się w zawierusze rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich. 


22 lipca: „Green Book” (2018) - pełna humoru i ciepła historia o przyjaźni rodzącej się między przedstawicielami dwóch różnych światów. Mahershala Ali jako wybitny jazzman oraz Viggo Mortensen w roli włosko-amerykańskiego szofera wyruszają w  tournée po południowych Stanach, gdzie uprzedzenia rasowe są codziennością. 


29 lipca: „E.T.” (1982) - kultowa produkcja Stevena Spielberga dla całej rodziny. Historia młodego chłopca, który pomaga uroczemu kosmicie powrócić do domu.

 

Wszystkie festiwalowe seanse w Giżycku odbywają się w urokliwym Porcie Ekomarina, przy kanale łączącym jeziora Niegocin oraz Kisajno. Turyści w każdy wtorek i środę przez dwa miesiące będą mogli oglądać najlepsze filmy z całego świata, a wszystko to pod gołym niebem. Dzięki specjalnej częstotliwości radiowej oraz ustawieniu ekranu w stronę jeziora turyści będą mogli cieszyć się seansami nie tylko z komfortowych leżaków, ale także z jachtu, przycumowanego do mariny. Wszystkie seanse w lipcu w Giżycku rozpoczynają się o godzinie 21.30.

 

Wybierając się na obcowanie z kulturą, należy pamiętać o zachowaniu bezpiecznego dystansu, zakładaniu maseczek oraz dezynfekcji rąk. 

 

Na wydarzenie serdecznie zapraszają organizatorzy Provident i AXA oraz nocowanie.pl – patron medialny festiwalu.

 

Szukasz noclegu w Giżycku? 

 

Mazurski Dom

Mazurski Dom

Giżycko, ul. Kąp

Domki 10.0
Dom nad jeziorem na Mazurach

Dom nad jeziorem na Mazurach

Giżycko, ul. Kozin

Domki 9.2

 

Sprawdź także inne obiekty w naszej ofercie

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również