Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Organizator: Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki
Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej otworzy sezon imprez plenerowych w Gdańsku. 23 czerwca Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku. Od godziny 15:00 będziemy świętować najkrótszą noc w roku.
13 edycja Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port odbędzie się w dniach 13 - 20 maja w Gdyni.
Dwudniowa, weekendowa impreza - Free Time 2018 odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberecpo w Gdańsku.
Miasto Gdańsk zaprasza do więcia udziału w 10 edycji akcji "Rozsmakuj się w Metropolii - weekend za pół ceny".
Wystawa o jastrowych zwyczajach i obrzędach kaszubkich czeka na Was w Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich w dniach od 26 marca do 2 kwietnia.
Podczas pokazów sopockiego DKF Kurort mamy okazję, by zobaczyć najbardziej istotne pozycje kinematografii polskiej i zagranicznej. Seanse w Teatrze na Plaży odbywają się co tydzień, w poniedziałki o godzinie 20:00.
Zapraszamy na unikatowe Czwartowe Wieczory Muzyczne z 40-letnią tradycją. Występują w nich studenci, profesorowie Akademii Muzycznej w Gdańsku, a także zaproszeni goście z Polski i zagranicy.
Zapraszamy do udziału w Dniach Chojnic w dniach 23-24 czerwca. W ramach imprezy odbędzie się XIII Jarmark Świętojański i Prezentacje Gospodarcze.
19 edycja wielkiego Oblężenia Malborka odbędzie się w dniach 20 - 22 lipca. Impreza nawiązuje do wydarzeń, które rozegrały sięw 1410 roku w Malborskim Zamku.