Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Województwo zachodniopomorskie to nie tylko morze, ale również piękne miejscowości, które z powodzeniem można odwiedzać o dowolnej porze roku. Eksplorując ten region, warto jest udać się na jednodniową wycieczkę do miejscowości Nowe Warpno. W czym tkwi jego wyjątkowość i dlaczego warto udać się na wycieczkę do tej perełki Pomorza Zachodniego?
Ciekawa oferta, umiarkowane ceny, nowoczesne obiekty i smaczna kuchnia – powodów, dla których zagraniczni turyści wybierają wypoczynek w Polsce jest naprawdę sporo. Tej zimy szczególnie przekonujące okazały się one dla turystów z Węgier, którzy nie tylko licznie zdecydowali się odwiedzić Zakopane i Kraków, ale też chętnie sięgali do portfeli, płacąc za nocleg więcej niż rodzimi turyści – wynika z analizy ekspertów platformy Nocowanie.pl.
Ważna zmiana dla właścicieli obiektów noclegowych. Od teraz, każda osoba, prowadząca hotel, pensjonat, czy agroturystykę, będzie zmuszona do dokładnej identyfikacji relacji między dorosłym a dzieckiem. Takie są nowe przepisy prawa, które weszły w życie od dnia 15 lutego 2024. Na czym dokładnie polega lex Kamilek i co musisz wiedzieć, jako właściciel obiektu noclegowego?
Ograniczony budżet już dawno przestał być ograniczeniem przed realizacją urlopowych planów i podróżniczych marzeń. O ile pięciogwiazdkowy hotel nie jest Twoim priorytetem, podobnie jak lot w klasie business, nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzać najciekawsze miejsca na świecie. Poznaj 5 wskazówek dotyczących przygotowania podróży, które sprawdzą się w każdych okolicznościach – city break'u w Barcelonie, objazdówki po Maroko czy wyprawy do Tajlandii! Materiał powstał przy współpracy reklamowej z BalciaPL.
To jedyna tego typu noc w Polsce. Jest o tyle ciekawa inicjatywa, że będzie ona poświęcona tajemniczym ptakom, jakimi są sowy. Można je usłyszeć, a niezwykle trudno dostrzec. Już po raz kolejny będzie ku temu okazja. A wszystko dzięki wyjątkowemu wydarzeniu o charakterze edukacyjno-przyrodniczym, jakim jest Noc Sów 2024. Kiedy i gdzie się odbędzie?
Są takie miejsca w Polsce, które idealnie sprawdzą się na krótką wyprawę podczas weekendu. Przy sprzyjającej pogodzie, można odetchnąć od codziennych problemów i miło spędzić czas w gronie najbliższych osób. Jeśli poszukujecie tego typu miejsca, to Górki Szymona wydają się być naprawdę świetnym wyborem. Dlaczego?
Sezon letni to świetna okazja, by Twój obiekt wyróżnił się na tle konkurencji, przyciągnął rzesze zadowolonych gości i zbudował swoją renomę na rynku. W naszym najnowszym poradniku odkryjesz, dlaczego te ciepłe miesiące są tak istotne dla Twojej działalności i jak odpowiednie udogodnienia na sezon letni mogą przekształcić każdy pobyt w niezapomniane przeżycie.
Ostatnie miesiące obfitują w wiele popularnych i kultowych filmowych polskich produkcji, które postanowiono “odświeżyć”. Z dużym entuzjazmem przyjęto “Znachora”, czy “Chłopów” i wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie w przypadku filmu “Sami Swoi. Początek” w reżyserii Artura Żmijewskiego. Dziś zabieramy Was w kolejną filmową podróż, śladami Kargula i Pawlaka. Gdzie dokładnie znajdują się kultowe Krużewniki i gdzie dokładnie powstały sceny do filmu “Sami Swoi. Początek”?
Są takie miejsca w Polsce, które warto odwiedzić niezależnie od sezonu. Prawdziwe skarby skrywa w sobie Dolny Śląsk, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem turystów. Decydując się na wypoczynek w tym regionie, warto eksplorować tutejsze tereny górskie. Dobrą opcją na wycieczkę jednodniową na pewno będą Gorzeszowskie Skałki. Gdzie dokładnie się znajdują i w czym tkwi ich wyjątkowość?
Odkrywając piękno Polski, dużo osób decyduje się na zwiedzanie wyjątkowych i pełnych historii miejsc. Do takiej kategorii należą bez wątpienia zamki w Polsce. Są zlokalizowane w różnych częściach naszego kraju i każdy z nich opowiada inną, ale niezwykle ciekawą historię. Dziś zabierzemy Was na Ziemię Lubuską, gdzie znajduje się Zamek Książąt Lubomirskich w Lubniewicach. Dlaczego warto zobaczyć ten zamek?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!