Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Dlaczego lubimy jesień w lesie? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, bo składa się z wielu ważnych czynników, które mają istotny wpływ na pełne zadowolenie i udany wypoczynek. Pewne jest to, że podczas jesiennych weekendów, chętnie wybieramy się na rodzinne wycieczki do popularnych obszarów leśnych w Polsce.
Przed nami pierwszy dzień jesieni, a aura, z którą mamy do czynienia w górach to prawdziwa zima. Każdy, kto w najbliższym czasie planuje wypoczynek w Tatrach lub Karkonoszach, musi wziąć pod uwagę, że sytuacja na szlakach jest naprawdę trudna, w szczególności w wyższych partiach gór. Pojawiły się również pierwsze zagrożenia lawinowe.
Ptaki są z nami wszędzie - na łąkach, polach, w parkach miejskich, w centralnych punktach dużych miast, a zdarza się, że i na balkonach naszych mieszkań. Istnieją jednak takie lokalizacje w Polsce, w których ich obserwacja jest prawdziwą przyjemnością. Niezależnie od tego, czy jesteś ornitologiem, czy zwykłym turystą, warto byś poznał te najlepsze miejsca, w których można obserwować te typowe, jak i rzadkie gatunki ptaków, które można spotkać w Polsce.
Krasnale stały się symbolem Wrocławia, zachęcają turystów do odkrywania mniej znanych zakątów centrum. Inne miasta szybko odkryły potencjał, jaki drzemie w tego typu atrakcjach, więc coraz częściej rolę przewodników pełnią różnego rodzaju figurki.
Przekop Mierzei Wiślanej to temat, który w ostatnich dniach dominuje w polskich mediach. Uroczyste otwarcie miało miejsce w dniu 17 września, dzięki czemu od kilku dni możemy korzystać z przeprawy, będącej skrótem pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską. Pomimo tego, że ta inwestycja, w opinii wielu osób ma wymiar stricte polityczny, to wiele powinna zyskać na tym również polska turystyka. Dlaczego i jak to na nią wpłynie?
Rozpoczynająca się właśnie jesień, powinna zachęcić do wyjazdów w góry. Możemy podziwiać niezwykłe panoramy górskie w jesiennej szacie i przemierzać malownicze szlaki górskie. I to właśnie na nich skupi się tu nasza uwaga. Poznajmy te najbardziej malownicze propozycje, dzięki którym będziemy mogli poczuć magię pory roku, jaką jest jesień.
Na bogatą ofertę noclegową składa się szereg dodatkowych usług, z których mogą korzystać turyści podczas wypoczynku. Jedną z nich jest bez wątpienia wyżywienie, które jest podstawą nie tylko w ekskluzywnych hotelach, ale również w coraz większej ilości kwater i pokoi, czy w obiektach turystycznych. O czym musisz pamiętać i jak zachwycić swoich gości?
Jesień sprzyja odkrywaniu atrakcji, które znajdują się pod dachem i w niezwykle ciekawy sposób prezentują historię, kulturę, czy sztukę. To świetna opcja dla osób, które wybierają “city break” na pomysł swojej podróży, jak i dla rodzin z dziećmi. Zabierając swoją pociechę w takie miejsce, będziecie mogli pokazać im minione czasy. Z takiej możliwości można skorzystać m.in. w Grudziądzu. Właśnie tu, otwarte tu zostało Muzeum Handlu Wiślanego “Flis”.
Pomimo jesieni, która rozpoczyna się już za 3 dni, podróżowanie turystów do wyjątkowych miejsc, które znajdują się w północnej części naszego kraju i nad wodą, się nie kończy. To właśnie teraz jest najlepszy moment, by odkryć chociażby uroki Kaszub w pełnej odsłonie. Cisza i spokój, wspaniałe warunki noclegowe i co najważniejsze - wyjątkowa strefa SPA. To i o wiele więcej zyskasz, jeśli zdecydujesz się na Kaszubskie SPA Ziółko & Leonówka!
Sezon jesienny sprzyja wyjątkowym podróżom. Raz słońce, raz deszcz i całkiem przyjemne temperatury. Aż żal nie wykorzystać takich warunków, by choć na chwilę uwolnić się od codzienności. Szczególnym zainteresowaniem turystów cieszą się polskie góry. A czy wiesz, że właśnie teraz możesz podziwiać liczne wydarzenia i wyjątkowe atrakcje? Co to takiego?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej