Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo  humoru.
Największy w Europie pokaz twórczości legendarnego zespołu Genesis w wykonaniu zespołu The Carpet Crawlers wraca do Polski po swoim oszałamiającym, zeszłorocznym pokazie "Invisible Touch", który był oszałamiającą celebracją wczesnego okresu zespołu z Peterem Gabrielem na czele. 'SELLING FOXTROT BY THE POUND' jest tym, o czym być może już myślisz. To genialne połączenie dwóch albumów - 'FOXTROT' oraz 'SEELING ENGLAND BY THE POUND' w bardzo wyjątkowym, specjalnym show. Dodatkowo pojawią się bonusowe utwory, które zakończą zapierający dech w piersiach ponad dwu i pół godzinny koncert.
Koncert w hołdzie twórczości Leonarda Cohena. Marcin Styczeń promuje na trasie koncertowej album pt. "Lubię gadać z Leonardem". Jest to jedenaście piosenek Leonarda Cohena z jego  trzech ostatnich albumów w wykonaniu i w tłumaczeniach pieśniarza Marcina Stycznia. Do tej pory nikt w Polsce nie wykonywał tych utworów. Nie było także tłumaczeń, ponieważ największy popularyzator twórczości kanadyjskiego barda Maciej Zembaty zmarł w 2011 roku. Jest to zatem dzieło pionierskie. Wszystkie tłumaczenia zostały zaakceptowane przez spadkobierców Leonarda Cohena.
Brian Tichy jest amerykańskim muzykiem i wokalistą. Absolwent Berklee College of Music w Bostonie w USA. Tichy współpracował z takimi grupami muzycznymi i wykonawcami jak: Billy Idol, Ozzy Osbourne, Derek Sherinian, Seether, Foreigner, Pride & Glory, Glenn Hughes, Sass Jordan, Slash's Snakepit, The Dead Daisies oraz Lynch Mob. Był perkusistą w formacji Whitesnake.
Tony MacAlpine jest szeroko znany jako wirtuoz gitary, który jest tak samo kompetentny w zakresie klawiszy.
Uniatowski w Rzeszowie! Wyjątkowy grudniowy koncert w Filharmonii Podkarpackiej promuje najnowszy album Sławka Uniatowskiego - "Metamorphosis" i jest zapowiedzią przyszłorocznej trasy koncertowej.
Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi w tym roku 10-lecie występów w Polsce.
Pogodowe zawirowania w sierpniu sprawiły, że we wrześniu chcielibyśmy odpocząć zarówno od upałów, jak i porywistych burz. Sprawdziliśmy prognozy na pierwszy tydzień miesiąca i już wiemy, czego można się spodziewać.
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 19 sierpnia w Olsztynie!
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 15 sierpnia w Ostródzie !