Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Początek grudnia to coraz gorętsze wyczekiwanie, jeśli chodzi o Święta Bożego Narodzenia. Odpowiednie przygotowania, zakup prezentów, sprzątanie, wybór choinki i w końcu radość, że Święta coraz bliżej. Już niedługo Mikołajki - nie ma takiej osoby, która nie czekałaby na wizytę Mikołaja i otrzymanie wymarzonego prezentu. Jeśli nie zdążyliście napisać listu, to bez obaw. Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek, Gwiazdka lub Dzieciątko na pewno przyniosą Wam prezent na Gwiazdkę. No właśnie, kto tak naprawdę te prezenty przynosi?
Prowadząc obiekt noclegowy, dokładasz wszelkich starań, by Twoi goście czerpali pełne zadowolenie podczas pobytu. Liczy się przede wszystkim standard pokoi oraz udogodnienia, z których będą korzystać. Jednym z obowiązkowych punktów, na pewno będzie parking dla gości. Co warto wiedzieć, jeśli chcesz go udostępnić swoim turystom?
Chcesz przenieść się do wyjątkowego świata baśni? Chcesz podziwiać popularne atrakcje turystyczne w Polsce wypełnione różnokolorowym światłem? Planujesz podróż po Polsce w najbliższym czasie? Jeśli na każde z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, to znak, że musisz odwiedzić Ogrody Świateł, które w sezonie zimowym rozświetlają popularne polskie miasta. Gdzie w związku z tym warto się wybrać i co zobaczyć?
Bieszczady to prawdziwy cud natury. Zgodnie potwierdzi to każdy turysta, który miał przyjemność wypoczywać w tym właśnie regionie. To, co nas zaskoczy w tym przypadku, to bez wątpienia wspaniałe szczyty górskie oraz liczne atrakcje turystyczne. A skoro o nich mowa, to warto jest się wybrać do Mucznego. Znajduje się tu pokazowa zagroda żubrów, którą mamy przyjemność zaprezentować w tym właśnie artykule.
Trwający listopad to czas, kiedy każdy myślami wybiega do Świąt Bożego Narodzenia. Za kilka dni święto, któee z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak przygotować ofertę andrzejkową i czym zachwycić swoich gości, to służymy pomocą!
Zima to, obok lata, popularny czas, kiedy organizujemy rozmaite podróże. Zmieniają się przede wszystkim kierunki podróży, jak i sam sposób spędzania wolnego czasu. Jeśli zastanawiasz się nad tym, co robić zimą w Polsce, to przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę, związaną z zimowymi trendami turystycznymi.
Sezon letni i wakacje to ten czas, kiedy większość z nas podróżuje najchętniej. Odwiedzamy przede wszystkim miejscowości nadmorskie, jednak i góry cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Czy podczas wakacji 2023 będziemy wypoczywać dłużej? Pojawił się taki pomysł, a do sprawy odniósł się wiceminister sportu i turystyki - Andrzej Gut-Mostowy.
Bieszczady zachwycają nie tylko pod względem pięknych szczytów górskich, ale również, gdy weźmiemy pod uwagę liczne atrakcje i miejsca, które cieszą się zainteresowaniem turystów. Chcesz podziwiać niezwykły spektakl, który rozgrywa się w naszej galaktyce? Koniecznie odwiedź Park Gwiezdnego Nieba, który znajduje się w popularnej lokalizacji w Bieszczadach!
Podczas rozmaitych podróży po Polsce odwiedzamy różnorodne miejsca. Przede wszystkim są to zabytki, popularne atrakcje przyrodnicze i miejsca, w których możemy odpocząć. Są też takie miejsca, które potrafią zaskoczyć. Jeśli nie lubisz nudy i chcesz naprawdę wyjątkowo spędzić czas, tworząc coś naprawdę wyjątkowego i indywidualnego, to manufaktury w popularnych miejscowościach w Polsce będą czymś naprawdę wyjątkowym.
Góry Orlickie to stosunkowo mało znane i raczej rzadziej uczęszczane przez turystów pasmo górskie niż pobliskie Góry Stołowe. Jego mniejsza popularność nie oznacza jednak bynajmniej gorszych walorów turystycznych! Pod tym względem Góry Orlickie mogą bowiem całkiem pozytywnie zaskoczyć każdego, kto zdecyduje się dać im szansę i zagościć w ich progach. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu na mapie turystycznej Sudetów znajdziemy bowiem ciszę i spokój , nawiążemy bliski kontakt z naturą oraz przejdziemy się po przepięknych zakątkach, jakie kryje w sobie to miejsce.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej