Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Zemsta potrafi być słodka. Również wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę podróże. Ostatnie lata obfitują w ciekawe trendy turystyczne. Jeśli i Ty planujesz podróż z zemsty, to sprawdź, jak odpowiednio ją zaplanować. Możesz to zrobić tu i teraz!
Łódź to od lat jedno z najpopularniejszych polskich miast, które jest chętnie odwiedzane przez turystów. Przyjeżdżają tu osoby z całej Polski, a zdarza się, że i ze świata. Prawdziwym symbolem jest ulica Piotrkowska, ale ta perła Ziemi Łódzkiej oferuje o wiele więcej, również i tych nieco tajemniczych miejsc. Świetnym przykładem jest tu pasaż Róży, który powinien być obowiązkowym punktem wizyty w tym mieście. Dlaczego?
Czy poszukujesz idealnego miejsca na majówkowy wypoczynek? Chorwacja, z jej malowniczymi krajobrazami, krystalicznie czystą wodą Adriatyku i bogatą ofertą kulturową, stanowi doskonałą opcję. Odkryj, dlaczego Chorwacja na majówkę to wybór, który zachwyca podróżnych z całego świata i jak możesz maksymalnie wykorzystać ten długi weekend majowy, by doświadczyć niezapomnianych przygód i odpoczynku w jednym z najpiękniejszych zakątków Europy.
Długi weekend majowy to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych terminów wypoczynku w przeciągu całego roku kalendarzowego. Tak się składa, że w tym roku można skorzystać z maksymalnie 9 dni urlopu. Poszukując idealnych miejsc na majówkę, warto wziąć pod uwagę region Mazur. Jak spędzić tu swój wolny czas i co warto zobaczyć?
Magiczny region Podlasia kryje w sobie wiele tajemnic. Nie powinno być żadnym zaskoczeniem to, że ta część Polski cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. To nie tylko cisza, spokój i piękne krajobrazy, ale także rozmaite atrakcje turystyczne, które zachwycają na każdym kroku. Jedna z nich, już niebawem, będzie szczególna.
Pogoda, z którą w ostatnich dniach mamy do czynienia, daje nam do zrozumienia, że wiosna w pełni. Nie da się ukryć, że sezon letni należy zaliczyć do kategorii tych ulubionych, jeśli chodzi o podróże Polaków. Zanim przyjdą wakacje, duża część turystów wybiera się na weekendowy wypoczynek, na Wielkanoc, czy długi weekend majowy. Co Ty, jako właściciel obiektu noclegowego możesz zrobić, by zachęcić turystów do wypoczynku właśnie w Twoim obiekcie?
Jest takie miejsce na Węgrzech, które z pewnością kojarzy każdy. To, obok Balatonu i Budapesztu, jedno z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych miejsc na Węgrzech. Hajduszoboszlo, bo o nim mowa, zasłynęło na całym świecie ze swoich leczniczych wód zawierających jod, brom i chlorek sodu. Znajduje się zaledwie 22 kilometry od Debreczyna i pozostaje idyllicznym, małomiasteczkowym kurortem. I właśnie w tym tkwi jego wyjątkowość.
Po zimowej przerwie, każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu i odnowy. W Nocowanie.pl wierzymy, że najlepszym sposobem na powitanie wiosny jest zorganizowanie sobie krótkiego, ale intensywnego wypoczynku. Dlatego z radością prezentujemy naszą najnowszą kampanię: "Zacznij Majówkowanie od Nocowanie".
Do rozpoczęcia majówki coraz mniej czasu. Rezerwacji na ten popularny termin urlopu przybywa z każdym kolejnym dniem. Możliwości spędzenia długiego weekendu majowego jest całe mnóstwo, ale są kierunki, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem turystów. Gdzie warto się wybrać na ten wiosenny wypoczynek?
Sezon wiosenno-letni rozkręca się z dnia na dzień. Oznacza to, że coraz więcej osób decyduje się na relaks lub aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli dysponujesz odpowiednią przestrzenią w swoim obiekcie noclegowym, to możesz to odpowiednio wykorzystać. O czym musisz pamiętać i jak zachęcić turystów do relaksu w ogrodzie?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!