Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i "małych" sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania!
Po okresie wielkanocnym przyda się duża dawka humoru.
To inteligentna zabawa z teatralną tradycją, która może być sympatycznym prezentem dla każdej pani na DZIEŃ KOBIET (08.03.).
To inteligentna zabawa z teatralną tradycją, która może być sympatycznym prezentem dla każdej pani na DZIEŃ KOBIET (08.03.).
Cóż gorszego od posiadania żony może spotkać mężczyznę? – Chyba tylko brak żony. Szczególnie jeśli jej posiadanie jest warunkiem do osiągnięcia lukratywnego awansu zawodowego, a nasz szef osobiście pragnie ją poznać podczas kolacji w naszym domu… Zatem – żona potrzebna od zaraz!!!
Ognisty czardasz i podejrzane lokale Budapesztu stanowią tło burzliwej historii miłosnej księcia Edwina Lippert-Weylersheim i śpiewaczki Sylvii Varescu. Edwin, zakochany w artystce teatru „Orpheum”, zamierza zawrzeć z nią związek małżeński. Aby nie dopuścić do skandalu, rodzina księcia sprzeciwia się temu mezaliansowi, tym bardziej, że jest on już zaręczony ze swoją kuzynką Stasi.
Luty zaskoczył pozytywnym ciepłem, które ogarnęło całą Polskę. Na niebie zaczynają pojawiać się klucze żurawi, można również dostrzec przebiśniegi i pierwsze zwiastuny wiosny. Wiosna powoli wkracza do Polski i niesie ze sobą same dobre wieści. Pogoda nad morzem w marcu 2019 to dużo chwil ze słońcem i małe ilości opadów deszczu. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody dla regionów nadmorskich na marzec 2019.
Z nowym programem 'Bałagan na strychu' wystąpi Łukasz Lotek Lodkowski - jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej.
Zapraszamy na III edycję WpółDrogi Festiwalu. Jak zwykle zadbamy, by był to "festiwal artystycznie różnorodny" - deklarują organizatorzy. - Będą różne gatunki muzyki (jazz, folk, soft rock) , zobaczymy także spektakle teatralne. Chcemy, by po raz pierwszy odbyły się warsztaty skierowane do młodych, początkujących muzyków. Startujemy już 27 kwietnia i zapraszamy aż do 4 maja.
Przymusowy pobyt Hubertusa Nowaka w małym hiszpańskim miasteczku, nie jest mu w smak. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami. Ale... to nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń, które tego dnia spadną na głowę producenta desek klozetowych.