Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza do Oliwskiego Ratusza Kultury na koncert zespołu Confusion Project promujący pierwszą część trasy FINDING TRUE NATURE.
Bulle - Ten spektakl oczaruje całą Twoją rodzinę!
Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest.
Jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistek. Kompozytorka i autorka tekstów, której hity zdobywają listy przebojów. Właśnie mija 10 lat od wydania przez Sylwię Grzeszczak jej debiutanckiego albumu "Ona i On".
Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na motywach baśni Ernsta Hoffmanna. "Dziadek do orzechów i król myszy"Libretto: Marius Petip w redakcji Władimira Troshchenko. Wykorzystano fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa Anatolija Yemelyanova.
Międzynarodowa ikona pop P!NK ogłosiła zaplanowany na kolejne lato stadionowy koncert w Polsce w ramach trasy koncertowej P!NK Beautiful Trauma World Tour 2019. Artystka słynąca z niezwykle silnego i wyjątkowego głosu oraz profesjonalnych i dynamicznych występów zagra na PGE Narodowym w Warszawie 20 lipca 2019 roku.
„Jesienna Bajka w Tatrach” to kolejne spotkanie dziecięcych i młodzieżowych zespołów z Litwy i Polski już 26 października (piątek) w godz. 10.00-11.30 w nowotarskim MOKu. Wystąpią dla Państwa Dziecięcy Chór „VERSME”, Dziecięce zespoły Regionalne Mali i Młodzi Hyrni oraz Studio Piosenki Septyma.
Organizator, LiveNation.pl, zaprasza na koncert pioniera muzyki rockowej Johna Mayalla. Artysta pojawi się w Polsce w ramach nowej trasy koncertowej „85th Anniversary tour”.
Organizator, LiveNation.pl, zaprasza na koncert pioniera muzyki rockowej Johna Mayalla. Artysta pojawi się w Polsce w ramach nowej trasy koncertowej „85th Anniversary tour”.
Legendarne Czerwone Gitary - KONCERT WSPOMNIEŃ.