Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Zgodnie z wprowadzonym harmonogramem znoszenia obostrzeń, od 4 maja wznowiły działalność muzea i galerie sztuki. W końcu możemy odwiedzić nasze ulubione miejsca, obejrzeć najnowsze wystawy i poczuć niezwykłą moc sztuki. Nadal jednak obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa. O czym warto pamiętać?
Otwarcie hoteli to wiadomość, która cieszy zarówno branżę, jak też turystów. Od razu po ogłoszeniu tej informacji, podróżni zaczęli planować wyjazdy. Już wiemy, że najbliższy weekend majowy Polacy spędzą poza domem – podobnie jak kolejne.
A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Mamy dla Ciebie propozycję noclegu w domu z duszą tego regionu, w którym każdy urlop powinien należeć do kategorii tych najbardziej udanych. Dlaczego warto zdecydować się na Chatę Sanna w Łączkach?
W tym roku czeka na nas sporo długich weekendów... Warto już teraz poszukać urlopowych inspiracji. Gdzie najlepiej spędzić czas w maju, podczas czerwcówki albo przedłużonego weekendu w sierpniu?
Matury w pełni. Jeszcze trochę i abiturienci będą mogli cieszyć się swoim wymarzonym wypoczynkiem. Przed nimi najdłuższe wakacje w życiu, które potrwają do października, jeśli zdecydują się na kontynuowanie edukacji na uczelni wyższej. Gdzie warto wybrać się na maturze?
Czy aby na pewno wszystko zabraliśmy? To pytanie pojawia się w przypadku każdego wakacyjnego wyjazdu, niezależnie czy jest on krótszy, czy dłuższy. Odpowiednie spakowanie rzeczy to podstawa udanego wyjazdu. Poznaj listę rzeczy, które koniecznie musisz zabrać ze sobą na wakacje.
Czerwcówka 2021 to pierwszy wiosenny długi weekend, który można spędzić poza domem. Turyści chętnie rezerwują wyjazdy w tym terminie, tym bardziej, że jeżeli umiejętnie wykorzystają urlop, mogą znacząco wydłużyć swój wypoczynek!
Marzy Ci się wypoczynek w wyjątkowym obiekcie blisko Warszawy? Cenisz sobie wiejski styl? Chciałbyś spędzić urlop pośród pól lawendy? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Siedlisko Janopole jest ofertą, która z pewnością Cię zainteresuje.
Wakacje tuż-tuż… Lada chwila obiekty noclegowe wznowią swoją działalność. Coraz więcej osób planuje swoje wymarzone wakacje. Niewyjaśniona pozostaje jedna kwestia. Jak to będzie z tą pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na czerwiec 2021.
Zgodnie z harmonogramem znoszenia obostrzeń nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu obowiązuje do 14 maja. Później z maseczek na zewnątrz możemy zrezygnować. By tak się stało musi zostać odnotowany spadek zachorowań. Taki był warunek ministra zdrowia. Warunek, który już został spełniony! Czy maseczki zdejmiemy więc wcześniej?