Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Na swój jedyny koncert do Polski przyjedzie niezwykle popularna na scenie oi! grupa Lion's Law z Paryża.
Już niedługo zacznie się wielkie odliczanie do sylwestra! To ostatni moment, by w miarę swobodnie wybrać odpowiednią ofertę pobytową. Liczba rezerwacji na ostatnie dni 2021 roku rośnie w szybkim tempie, a największym zainteresowaniem cieszą lokalizacje w województwie małopolskim.
Zbliża się Święto Wszystkich Świętych. To wyjątkowy i pełen zadumy czas, podczas którego odwiedzamy groby naszych najbliższych osób z rodziny i przyjaciół. Niektórzy też decydują się na wizytę na nekropoliach, na których zostały pochowane osoby zasłużone, w tym żołnierze i bohaterowie narodowi. Które zabytkowe cmentarze w Polsce warto odwiedzić?
Szukasz wyjątkowego miejsca na udany jesienny urlop w górach? Chcesz spędzić czas miło i w otoczeniu wspaniałej górskiej przyrody? Interesuje Cię nocleg z klimatem i miejsce, które zachwyci od samego przekroczenia progu? Gwarantujemy, że w przypadku Chaty Kataryniarza, na pewno będziesz zadowolony!
Szczyrk jest jedną z tych miejscowości w Polsce, gdzie turyści obecni są przez cały rok. Położone w Beskidzie Śląskim miasto zachwyca swą malowniczością, licznymi atrakcjami oraz wyjątkowym klimatem. Jest to idealne miejsce na urlop o każdej porze roku i dla każdego. Dlaczego? Sprawdźcie sami!
Nie ma się czego bać, skoro Grabaż przyjeżdża do Trójmiasta. Zapowiada się wspaniale! Już 19 listopada widzimy się z Klubie Muzycznym Parlament by wspólnie posłuchać największych hitów Strachów na Lachy oraz materiału z ich najnowszej płyty „Piekło”.
Dwadzieścia lat to dużo? Wcale nie. W iście halloweenowych okolicznościach przyrody i kalendarza będziemy świętowali czterdziestolecie zespołu DEZERTER. To już 40 lat. Cztery dekady koncertów, tekstów, melodii i emocji, które (na szczęście) nie dezerterują z pamięci! Widzimy się w piątek 29 października w klubie B90.
Niedziela 24.10. to z kolei wieczór jubileuszowy zespołu HAPPYSAD. Formacja wystąpi, w związku ze swoim dwudziestoleciem w Klubie Muzycznym Parlament w Gdańsku. Jubileusz będzie podwójny, bo powody do świętowania ma również sam klub.
W sobotę 23 października zapraszamy na koncert grupy KULT do Gdynia Areny.
Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin, Moskwa czy paryskie muzeum „Atelier des Lumières”, przyszedł czas aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Warszawy! Światowa – multisensoryczna, niezwykle angażująca zmysły wystawa największych dzieł VINCENTA VAN GOGHA zagości już od 29 października w WARSZAWSKIM CENTRUM EXPO XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 . Ekspozycja będzie dostępna dla widzów niezwykle krótko bo tylko przez 2 miesiące - do 14 stycznia 2022r.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej