Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kazimierz Dolny Aktualności

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą na Pardes Festival - Spotkania z Kulturą Żydowską . Festiwal rozpocznie się w środę 8 września i potrwa aż do niedzieli.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert ramach 25 Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena w Kazimierzu Dolnym.
Dzwonnica Kultury oraz Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zapraszają na koncert i projekcję niemych filmów z muzyką na żywo!
Zapraszamy na spotkanie z Grażyną Plebanek, mieszkającą w Brukseli popularną autorką powieści, m.in. Dziewczyny z Portofino czy Pani Furia, scenarzystką i felietonistką „Polityki”.
Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza serdecznie na koncert Yagi Kowalik „Krakowska Scena Piosenki Francuskiej”. W repertuarze: Piaf, Greco, Aznavour.
Zapraszamy na wernisaż wystawy  Tomasza Tomaszewskiego - "Personal", który odbędzie się 8 sierpnia na Dziedzińcu Zespołu Zamkowego w Kazimierzu Dolnym.
8 sierpnia o godz. 16.00 zapraszamy do Salonu Domu Kuncewiczów na „ucztę muzyczną”. W programie koncertu na harfy i fortepian znajdą się m.in. renesansowe kompozycje angielskie, Haydn, Debussy Gershwin oraz… jazzowe opracowania klasyków muzyki filmowej z lat 70.i 80. XX wieku.
Od 15 do 22 sierpnia w Kazimierzu Dolnym odbędzie się festiwal „Jak Wieniawski”. Zapraszamy serdecznie!
Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to prawdziwe święto kina, podczas którego do Kazimierza Dolnego zjeżdżają nie tylko miłośnicy filmu, ale także znakomici twórcy. Kto w tym roku pojawi się w nadwiślańskim miasteczku? Lista jest długa!
Zapraszamy na 8 dzień 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej