Imprezy i koncerty w Łodzi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Teatr D.O.M.
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Hotel Borowiecki * * *

Łódź Aktualności

29 września świętować będziemy 5. urodziny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź oraz 10-lecie Wytwórni. Zwieńczeniem wspólnego jubileuszu będzie koncert w wykonaniu jazzowo-folkowo-hip-hopowego big bandu Rebel Babel Ensemble zatytułowany "Kompozytorzy Filmowi Emigracji".
POKAZ FILMU DOKUMENTALNEGO O MACIEJU BERBECE: "DREAMLAND". PO PROJEKCJI FILMU SPOTKANIE Z SYNEM MACIEJA BERBEKI - STASZKIEM, które poprowadzi Marcin Gręda.
To będzie niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretują na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia.
Pidżama Porno wraca na scenę Wytwórni! Zespół Grabaża zagra 17 listopada.
Zapraszamy na nowy program Łukasza "Lotka" Lodkowskiego.
Łukasz "Lotek" Lodkowski przyjedzie do Łodzi, by zaprezentować swój nowy program.
Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu. Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność.
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko "Symphonica" z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish.
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci (5-13 lat).  "Alicja w krainie muzycznej magii" to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna.
Il Volo to młodzi, przystojni śpiewacy, którzy są jednymi z laureatów Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Ich koncerty wzbudzają duży entuzjazm publiczności, a bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.