Imprezy i koncerty w Łodzi

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Łódź Aktualności

Za nieco ponad tydzień, weekend na który tak bardzo wszyscy czekamy. Wszystko wskazuje na to, że podczas długiego weekendu majowego naszym głównym zajęciem będzie nie tylko grillowanie, ale również wspaniałe podróże po Polsce. Wiele osób zdecyduje się na wizytę w popularnych polskich miastach. Dużym zainteresowaniem cieszy się Łódź, która właśnie wtedy planuje oficjalne otwarcie atrakcji dla turystów. Gdzie się dokładnie znajduje i co oferuje?
Wiele wskazuje na to, że nadchodzący sezon letni będzie wypełniony licznymi podróżami po polskich miastach, które kryją w sobie wiele atrakcji i możliwości, z których chętnie korzystają turyści. To nie tylko piękne zabytki, ale również miejsca, w których możemy odpocząć, obcować z kulturą, sztuką i przyrodą. Z wyjątkowej możliwości mogą korzystać turyści, którzy w najbliższym czasie planują wyjazd do Łodzi.
Polska to kraj, który jest doceniany przez wiele osób i mediów na świecie. Po ubiegłotygodniowym sukcesie Tarnowa, który został uznany najpiękniejszym miastem w Europie według telewizji CNN, mamy kolejne powody do radości. Tym razem, jedno z polskich miast znalazło się na liście „Best Of The World 2022”, opublikowanej przez National Geographic.
Które miejsca na świecie czy w Europie warte są odwiedzenia? Każdy z nas ma na pewno swoją prywatą listę. Na początku 2021 roku, podobnie jak w latach poprzednich, brytyjski "The Guardian" opublikował ranking miejsc, które warto odwiedzić. W rankingu znalazło się także jedno z polskich miast. Zgadniecie które?
W naszym cyklu najchętniej polecanych przez turystów obiektów noclegowych, przyszedł czas na Łódź . Malownicze miasto w województwie łódzkim ma do zaoferowania ciekawe zabytki i atrakcyjne noclegi. Zobaczcie które z obiektów noclegowych turyści na łamach naszego serwisu rekomendują najczęściej.
Zbliżające się XXI Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur to wydarzenie obowiązkowe dla osób poszukujących podróżniczych inspiracji. Na zwiedzających czekają degustacje kulinarne, warsztaty, rajdy, wycieczki oraz spotkania z podróżnikami i blogerami.
W nowym roku czeka nas wiele interesujących wydarzeń, do których zaliczają się Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Jest to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych, prezentująca bogatą ofertę branży turystycznej oraz walory regionów Polski, z ich kulturą, tradycją i historią.
Łódzki Explorers Festival to impreza o ugruntowanej sławie. Już od kilkunastu lat publiczność spotyka światowe gwiazdy alpinizmu sportów ekstremalnych i przygody. Nie inaczej będzie też w tym roku!
Już tylko dziesięć dni dzieli nas od jubileuszowej edycji Targów Regiony Turystyczne Na Styku Kultur. Od dwudziestu lat impreza ta jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji dla przedstawicieli branży turystycznej. To także miejsce dialogu pomiędzy sprzedawcami i odbiorcami oferty turystycznej, o czym będzie można przekonać się już w lutym.
Pasjonaci dalekich podróży i wielkiej przygody nie mogą przegapić łódzkiego festiwalu! Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja aby spotkać światowe gwiazdy alpinizmu, ludzi, którzy znaleźli własny sposób na ciekawe życie oraz gwiazdy sportu i filmu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!