Imprezy i koncerty w Łodzi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Atlas Arena
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Klub Wytwórnia
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Łodzi
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Port Łódź

Łódź Aktualności

Jak co roku nadchodzący letni sezon zapowie hucznie i koncertowo Orkiestra Dęta Akademii Muzycznej w Łodzi. Pod batutą Artura Czereszewskiego orkiestra wraz z gośćmi – skrzypaczką Mają Tomaszewską i trębaczem Naumem Gorbuleaciem – zaprezentuje efektowny repertuar. Na „Koncert Letni” zapraszamy w poniedziałek 7 maja 2018 roku o godzinie 18.00, do Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi przy ul. Żubardzkiej 2a. Bilety w cenie 20 zł i 10 zł są do nabycia w kasie biletowej uczelni.
IV edycja Akademii Animacji w Muzeum Fabryki. Zaangażuj dziecko w proces tworzenia filmu animowanego. Kurs jak stworzyć własną animację podzielony jest na cztery dni: 15 i 22 kwietnia oraz 12 i 19 maja.
W Łodzi odbędzie się Songwriter Łódź Festiwal, w ramach którego zorganizowano pięć wieczornych koncertów. Na pierwszy, premierowy koncert zapraszamy 28 kwietnia o godzinie 20:00.
Kwietniowy Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź odbędzie się w dniach 26-29 kwietnia. Czekać na Was będą pyszne wędliny, sery i pachnące pieczywo.
Spektakl pt."Ony" odbędzie się w dniach od 4 do 6 maja o godzinie 19:15. Zapraszamy do Teatru Powszechnego w Łodzi.
Klub Podróżników Keja zaprasza na spotkanie z podróżniczką Elżbietą Dzikowską, które odbędzie się 26 maja o godzinie 17:00 w Pubie Keja w Łodzi.
Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza dzieci w każdym wieku na musical "Zorro". Spektakl odbędzie się w dniach 4-5 czerwca o godzinie 11:00.
Na musical dla dzieci w każdym wieku zapraszamy do Teatru Muzycznego w Łodzi. Spektakl odbędzie sie 15 i 16  maja o godzinie 11:00.
Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na spektakl "Skrzypek na dachu". Musical odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia o godzinie 18:30.
Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na pierwsze z serii koncertów: Klasycy big-bandu Glenn Miller. Spektakl odbędzie się w dniach 21 i 22 kwietnia. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje Glenna Millera w wykonaniu Big Bandu Teatru Muzycznego w Łodzi.