Imprezy i koncerty w Łodzi

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Łódź Aktualności

Za nieco ponad tydzień, weekend na który tak bardzo wszyscy czekamy. Wszystko wskazuje na to, że podczas długiego weekendu majowego naszym głównym zajęciem będzie nie tylko grillowanie, ale również wspaniałe podróże po Polsce. Wiele osób zdecyduje się na wizytę w popularnych polskich miastach. Dużym zainteresowaniem cieszy się Łódź, która właśnie wtedy planuje oficjalne otwarcie atrakcji dla turystów. Gdzie się dokładnie znajduje i co oferuje?
Wiele wskazuje na to, że nadchodzący sezon letni będzie wypełniony licznymi podróżami po polskich miastach, które kryją w sobie wiele atrakcji i możliwości, z których chętnie korzystają turyści. To nie tylko piękne zabytki, ale również miejsca, w których możemy odpocząć, obcować z kulturą, sztuką i przyrodą. Z wyjątkowej możliwości mogą korzystać turyści, którzy w najbliższym czasie planują wyjazd do Łodzi.
Polska to kraj, który jest doceniany przez wiele osób i mediów na świecie. Po ubiegłotygodniowym sukcesie Tarnowa, który został uznany najpiękniejszym miastem w Europie według telewizji CNN, mamy kolejne powody do radości. Tym razem, jedno z polskich miast znalazło się na liście „Best Of The World 2022”, opublikowanej przez National Geographic.
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Darii Zawiałow, który odbędzie się 30 października w Klubie wytwórnia w Łodzi. Start o godzinie 18.00.
Przed nami niezwykły koncert. 24 stycznie w Teatrze Muzycznym w Łodzi wystąpi wyjątkowa Ewa Bem. Serdecznie zapraszamy.
Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach.
Które miejsca na świecie czy w Europie warte są odwiedzenia? Każdy z nas ma na pewno swoją prywatą listę. Na początku 2021 roku, podobnie jak w latach poprzednich, brytyjski "The Guardian" opublikował ranking miejsc, które warto odwiedzić. W rankingu znalazło się także jedno z polskich miast. Zgadniecie które?
Nie masz jeszcze planów na zbliżające się ferie zimowe? Nie ma powodu do zmartwień. Łódź to miasto skrywające w sobie wile atrakcyjnych miejsc, takich ustronnych, idealnych na spacer również. Wiele propozycji na ferie przygotowały też szkoły, instytucje kultury, różnorodne stowarzyszenia i fundacje. Sam sprawdź!
Rodzinny spektakl Teatru Piasku Tetiany Galitsyny - Mały Książę.
Widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej