Imprezy i koncerty w Beskidach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Zapraszamy Państwa na niezapomniany spektakl, w którym biorą udział tenorzy oraz zjawiskowa wokalistka - Anna Surma - solistka światowych scen, laureatka międzynarodowych konkursów obdarzona jedynym w swoim rodzaju wokalem.
Bon turystyczny to program wsparcia dla turystów i obiektów noclegowych, z którego można korzystać od ponad roku. Od tego momentu turyści mogą realizować płatności za jego pomocą. Sprawdź, gdzie go wykorzystasz w Krynicy-Zdroju?
Statystyczny Polak, co warto podkreślić, na miejsce swojego urlopu w większości przypadków wybiera morze lub góry. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły. O popularności szlaków górskich, możemy przekonać się każdego roku w dowolnym miesiącu. Tym razem, czas na Szczyrk i najpiękniejsze trasy do górskich wędrówek, które znajdziemy w tej miejscowości!
Dużym zainteresowaniem miłośników gór cieszy się Wisła - prawdziwa perełka Beskidu Śląskiego oraz miejscowość związana z osobą Adama Małysza i dyscypliną, jaką są skoki narciarskie. W tym artykule przedstawimy 4 najlepsze szlaki turystyczne, którymi koniecznie warto się przejść podczas wypoczynku w Wiśle.
Możliwość wykorzystania bonu turystycznego dla wielu turystów jest szansą na organizację upragnionego urlopu. Wiele rodzin wykorzystuje jednorazowe wsparcie finansowe, by opłacić miejsce noclegowe lub wyjazd dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną. Kto może ubiegać się o bon turystyczny? Gdzie go wykorzystać, jeśli planujesz urlop w Istebnej?
Planujesz weekend lub dłuższy pobyt z rodziną w Ustroniu? Jeśli zamierzasz zabrać rodzinę do tego beskidzkiego kurortu, zobacz listę miejsc, w których zrealizujesz bon turystyczny.
Wyjazd w góry, dla ich miłośników, to wspaniałe przeżycia i to niezależnie od pory roku. Warto jednak zaznaczyć, że to właśnie jesienią kryją w sobie wszystko, co najpiękniejsze. Jest to zauważalne na szlakach górskich, po zdobyciu szczytów, jak i w samych miejscowościach. Każdy chce tu przede wszystkim znaleźć ciszę i spokój. Wybierając się w Beskidy, mamy pewność, że to będzie na pewno udana podróż. Przygotowaliśmy listę mniej popularnych, ale równie wyjątkowych szlaków w Beskidach.
Jednym z miast, które zawsze cieszą się popularnością, jest Wisła. Niżej znajduje się lista miejsc przyjmujących płatności bonem turystycznym.
Krynica-Zdrój to jedno z najpiękniejszych miast w Beskidach, które każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Wielu z nich decyduje się na to, by wspiąć się na wieżę widokową, skąd rozciąga się wyjątkowy widok na miasto i malowniczą okolicę.
A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w góry? Robimy to o każdej porze roku, wybierając trasy i szczyty, które będziemy zdobywać. Góry to obok morza drugi najchętniej odwiedzany region podczas wakacji. Jest taki jeden szczyt, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Który to szczyt, gdzie się znajduje i dlaczego jest określany mianem polskiego Kilimandżaro?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej