Imprezy i koncerty w Węgorzewie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Węgorzewa

Miejscowość:
Kruklanki
(ok. 18km od Węgorzewa)
Miejsce imprezy:
Moto Gospoda

Węgorzewo Aktualności

Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 29 lipca w Węgorzewie!
Organizatorem wydarzenia jest Węgorzewskie Centrum Kultury. Impreza jest symbolicznym podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy rolników. Nie zabraknie również atrakcji dla publiczności.
Dance Party nad Węgorapą to impreza dla wszystkich fanów polskiej muzyki tanecznej. Już od kilku lat koncerty disco polo na Placu Wolności przyciągają mieszkańców miasta i wypoczywających w mieście turystów.
Koncert Vęgorapa Jazz to stały punkt pośród letnich wydarzeń w Węgorzewie. W tym roku na scenie pojawi się zespół New Bone.
Międzynarodowy Jarmark Folkloru to impreza, bez której nikt nie wyobraża sobie lata. Na zaproszenie organizatora, Muzeum Kultury Ludowej, do Węgorzewa zjeżdżają wielbiciele autentycznego folkloru z kraju i zagranicy.
Węgorzewskie Centrum Kultury zaprasza na kolorową i roztańczoną imprezę, jaką jest Biesiada Cygańska.
Stulichy to wieś leżąca pod Węgorzewem, w której każdego roku odbywa się Czempionat Koni Zimnokrwistych. Impreza ma charakter dobroczynny i jest znakomitą zabawą dla całych rodzin.
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych Mniejszości Narodowych to impreza, która w Węgorzewie organizowana jest od 23 lat. Jej cel to krzewienie kultury mniejszości etnicznych.
23 czerwca, od godziny 10:00 do 18:00 w Węgorzewie odbędą się Regaty Błękitna Wstęga Mamr.
22 czerwca, z okazji obchodów Nocy Świętojańskiej w Węgorzewie odbędzie się koncert zespołu Horpyna.