Imprezy i koncerty w Wiśle Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
Miejscowość:
Katowice
Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny

Wisła Aktualności

Z bonu turystycznego korzystamy już od 1 sierpnia, ale świadczenie można zrealizować aż do 31 marca 2022 roku. Za jego pomocą zapłacimy za wypoczynek na terenie kraju. Wiele osób już myśli o tym, gdzie i kiedy najlepiej zabrać dzieci. Jednym z miast, które zawsze cieszą się popularnością, jest Wisła. Niżej znajduje się lista miejsc przyjmujących płatności bonem 500+.
Wyjazd w góry zawsze wiąże się ze wspaniałymi przeżyciami. Jeśli do tego wszystkiego dodamy wyjątkowe miejsce i sprzyjającą aurę, to nasz wyjazd powinien należeć do kategorii tych udanych. Nie da się ukryć, że niezwykłym i polecanym miejscem będzie Beskid Śląski, a konkretnie Wisła. To miejscowość znana, dzięki Adamowi Małyszowi, ale nie tylko. Na pewno będzie idealną propozycją na weekendowy lub dłuższy wyjazd. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Siema! Wystąpi ekipa Stand-up Polska!
Dom Wczasowy Beskidy zaprasza na zabawę andrzejkową!  
Kulig z pochodniami, regionalne trunki, gawędziarz i kapela Karpackie Zbóje!
Beskid Śląski kryje w sobie wiele tajemnic i szczytów, które każdego roku duża liczba osób pragnie zdobyć. Jednym z nich jest bez wątpienia Barania Góra (1220 m n.p.m.), na której swoje źródło ma największa i najbardziej znana polska rzeka, czyli Wisła. W naszym artykule podpowiemy, jaką trasę wybrać, by była ona wyjątkowa pod względem widoków i w miarę łatwa do pokonania.
Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego "A niech gadają" artysta postanowił ponownie zaprezentować się w drugiej części.
Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów. 15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzie letnie amfiteatry.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć.
Stand-up Polska i Hotel Gołębiewski zapraszają