Imprezy i koncerty w Wiśle Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Wisły

Miejscowość:
Ustroń
(ok. 9km od Wisły)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Wisła Aktualności

Z bonu turystycznego korzystamy już od 1 sierpnia, ale świadczenie można zrealizować aż do 31 marca 2022 roku. Za jego pomocą zapłacimy za wypoczynek na terenie kraju. Wiele osób już myśli o tym, gdzie i kiedy najlepiej zabrać dzieci. Jednym z miast, które zawsze cieszą się popularnością, jest Wisła. Niżej znajduje się lista miejsc przyjmujących płatności bonem 500+.
Wyjazd w góry zawsze wiąże się ze wspaniałymi przeżyciami. Jeśli do tego wszystkiego dodamy wyjątkowe miejsce i sprzyjającą aurę, to nasz wyjazd powinien należeć do kategorii tych udanych. Nie da się ukryć, że niezwykłym i polecanym miejscem będzie Beskid Śląski, a konkretnie Wisła. To miejscowość znana, dzięki Adamowi Małyszowi, ale nie tylko. Na pewno będzie idealną propozycją na weekendowy lub dłuższy wyjazd. Co zobaczyć i które miejsca koniecznie powinniśmy odwiedzić w tym mieście? O tym poniższy artykuł.
Beskid Śląski kryje w sobie wiele tajemnic i szczytów, które każdego roku duża liczba osób pragnie zdobyć. Jednym z nich jest bez wątpienia Barania Góra (1220 m n.p.m.), na której swoje źródło ma największa i najbardziej znana polska rzeka, czyli Wisła. W naszym artykule podpowiemy, jaką trasę wybrać, by była ona wyjątkowa pod względem widoków i w miarę łatwa do pokonania.
Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle odbywa się wystawa zdjęć górskich „Two stories go to the top”.
„Two stories go to the top” – w wolnym tłumaczeniu dwie historie wejścia na szczyt...
Zapraszamy do udziału w zawodach o nazwie Hotel Podium Extreme Duathlon 2018, które odbędą się 8 kwietnia, o godzinie 9:00. Miejscem wydarzenia jest teren Gminy Wisła i powiatu cieszyńskiego.
Zapraszamy na IV Mistrzostwa Polski Firm Branży Logistycznej, Transportowej i Motoryzacyjnej w Halowej Piłce Nożnej, które odbędą się 3 i 4 marca w Wiśle. Miejscem wydarzenia jest Hala im. Wiślańskich Olimpijczyków.
Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie, które potrwają w dniach 1-3 marca 2018. Miejscem wydarzenia jest stok Skolnity w Wiśle.
Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie, które potrwają w dniach 1-3 marca 2018. Miejscem wydarzenia jest stok Skolnity w Wiśle.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej