Międzybrodzie Żywieckie - malownicza miejscowość w Beskidach

Międzybrodzie Żywieckie - malownicza miejscowość w Beskidach

Międzybrodzie Żywieckie to malownicza beskidzka miejscowość, gdzie zmęczeni miejskim zgiełkiem turyści odnajdują ciszę i spokój. Niedawno odwiedziliśmy Międzybrodzie, by sprawdzić, jak przygotowuje się na przyjęcie gości.

Wiosną Międzybrodzie Żywieckie przygotowuje się na przyjęcie turystów, którzy na pewno spędzą tu weekend majowy i lato! Mimo tego że Międzybrodzie jest niedużą miejscowością, to znajdziemy tu wiele atrakcji.

Sprawdźcie noclegi w całym regionie! Oferty w Beskidach dostępne są tutaj: Noclegi w Beskidach

Międzybrodzie Żywieckie leży u stóp góry Żar, zimą chętnie odwiedzanej przez narciarzy. Na jej szczyt można wjechać kolejką linowo-terenową, należącą do PKL. Z góry Żar roztacza się wspaniały widok na Beskid Żywiecki, można tu też korzystać ze zjeżdżalni pontonowej, tras rowerowych czy wypożyczalni hulajnóg! Panują tu również świetne warunki dla paralotniarzy.

Na górze Żar doświadczymy też zjawiska tzw. odwrotnej grawitacji. Przedmioty toczą się w górę zamiast w dół! Jest to zwykłe złudzenie optyczne, ale doświadczenie go będzie ciekawym przeżyciem.

Latem malownicze położenie wioski jest ogromnym atutem, nic nie zastąpi bowiem spacerów brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego, gdzie można do woli plażować.

Następny artykuł Praska wiosna koncertowa

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej