Jakie masz plany na długi weekend?

My planujemy ten czas spędzić w luźnej atmosferze przy pysznym, swojskim jedzeniu.

Komfortowe pokoje, domowe jedzenie, grill i relaks na Termach- to dostajecie od nas.


  •  zniżki na zniżki na wszystkie Termy na Podhalu: Terma Bania, Termy Bukowina, Termy Szaflary, Chochołowskie Termy oraz Gorący Potok.
  • zniżki na masaże 20% 
  • możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu

W zależności od tego jak chcecie spędzić swój czas mamy dla Was przeróżne opcje:


Dla osób szukających aktywnego wypoczynku proponujemy oznakowane trasy rowerowe z widokami zapierającymi dech w piersiach (czasami może go również brakować przy podjazdach). Oczywiście są trasy bardzo łatwe i te bardziej wymagające, dlatego zawsze służymy radą w doborze tej odpowiedniej. 

Świetną opcją są również piesze wycieczki, ponieważ nasz obiekt znajdują się 2 km od Rezerwatu Przyrody Przełom Białki, gdzie można cieszyć się wyjątkowa florą i fauną przy dźwiękach szumu rzeki Białki. 

Bardziej wyszukaną formą aktywnego wypoczynku jest zjazd Monsterrollerem (sprawdź-> https://bialkatatrzanska.pl/lato-w-bialce/monsterrollery )
Dla osób szukających relaksu i odpoczynku mamy zniżki na wszystkie Termy na Podhalu: Terma Bania,Termy Bukowina, Termy Szaflary, Chochołowskie Termy oraz Gorący Potok (http://www.ulucyny.pl/znizki_na_termy_bialka.html). Dodatkowo można skorzystać z profesjonalnych masaży w naszym obiekcie. Kwintesencją odpoczynku u nas jest czas spędzony w dużym ogrodzie z huśtawką w pobliżu lasu i rzeki. 


Skorzystaj z naszego pakietu:Więcej informacji na naszej stronie www.ulucyny.pl


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej