Pokoje Sawanna

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Pokoje Sawanna

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Znajdujemy się 5 km od Karłowa. Doba zaczyna się o godz. 15 a kończy się następnego dnia o 10. Kontakt wyłącznie telefoniczny. Ceny podane w cenniku nie dotyczą weekendu majowego, terminu od 15. 07.do 15.08.,Bozego Ciała, Sylwestra, weekendu 3 Króli.

Negocjacje dotycza dłuższych pobytów. Można usiąść wygodnie przy dużym stole dla grup i nie tylko. W pokojach można przygotowywać posiłki na zimno i ciepło. 

Wyposażenie każdego pokoju: TV, łazienka

-Stół z krzeslami

-kpl. zastawa stołowa

-czajnik elektryczny

-szybka kuchenka ceramiczna z naczyniami

-środki czystości, gąbka, mydło w płynie, płyn do naczyń. 

Lodówki, mikrofale,

, przed wejściem do pokoi na każdym piętrze. Do wynajęcia pokoje 2,3,4,5 osobowe oraz studio 2 pokojowe, pokój 2 osobowy i 3 osobowy z balkonem, wszystkie pokoje z łazienkami. W Łężycach 3km od Duszniki Zdr. blisko Karłowa. Do dyspozycji bezpłatny parking,wiata z ogrodem, 

grill . Warunkiem rezerwacji za pobyt jest wpłacenie 30% zadatku do następnego dnia roboczego na konto właściciela,po tym terminie w razie braku wpłaty zadatku rezerwacja bedzie anulowana. Zaakceptowanie regulaminu obiektu, kontakt i więcej szczegółów pod nr (użyj formularza kontaktowego)

. Zapraszamy. Informujemy że wszystkie pokoje oraz pomieszczenia zostały pomalowane farbami lateksowymi, nowe podłogi a łazienki odświeżone i dokładnie zdezynfekowane.Cena za tylko jedna dobę pobytu wynosi 90 zł od osoby.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Zapraszamy zdala od zakopconych ulic w zielone płuca Gór Stołowych.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej