WCZASY RODZINNE


Selment Resort Szeligi k/Ełku oferuje Państwu niezapomniane wczasy, urlop, weekendowy wypad w najatrakcyjniejszej części Mazur, zaledwie 4 km od centrum Ełku!


Położenie: Szeligi wypoczynkowa miejscowość k/Ełku (najbardziej atrakcyjne miejsce na Mazurach, uważane w ostatnim czasie za serce Mazur i stolicę mazurskich imprez) nad spokojnym jeziorem Selmęt Wielki, w otoczeniu zieleni drzew, usytuowane przy plaży około 100 metrów. Na pięknie zagospodarowanym zielenią, ogrodzonym i strzeżonym terenie. Okolice Selment Resort to czyste powietrze, nieskażona woda jezior, bogactwo lasów.


Zakwaterowanie: 2, 3, 4 osobowe z TV i łazienką, typu studio. Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 (zakwaterowanie) do godz.10:00 (wykwaterowanie)


Posiłki: Trzy posiłki dziennie. Śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, napoje gorące kawa, herbata. Obiad z deserem – serwowany, bufet sałatkowy. Domowe jedzenie podawane w hotelowej restauracji.

Pierwszym posiłkiem jest obiad, ostatnim posiłkiem śniadanie w dniu wyjazdu.

W obiekcie: recepcja, drink bar z tarasem, restauracja, stół do ping ponga, bilard - odpłatnie, piłkarzyki , 3 sale dydaktyczne, sauna fińska z aromaterapią, siłownia. Boiska sportowe do: piłki nożnej, siatkówki, siatkówki plażowej, kort tenisowy.

Plaża: ogólnodostępna, strzeżona z ratownikami, pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego: rowery wodne, kajaki, siłownia zewnętrzna.


ŚWIADCZENIA:

  •  Zakwaterowanie w Ośrodku Selment Resort (6 nocy /7dni) w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienką, TV,
  •  Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: 6 śniadań, 6 obiadów, 5 kolacji
  • Ognisko z pieczeniem kiełbaski przy muzyce mechanicznej*
  •  Sprzęt sportowy - bezpłatne korzystanie z bazy sportowo rekreacyjnej ośrodka
  •  Karnet do wypożyczalni sprzętu wodnegoTerminy turnusów 7 dni / 6 nocy

osoba dorosła

wyżywienie FB

 

  1. MAJ - Sezon C CENA: 688,00 zł


 

2. CZERWIEC - Sezon B CENA: 777,00 zł       


3. WAKACJE  - Sezon A

CZERWIEC – SIERPIEŃ CENA: 876,00 zł


4. WRZESIEŃ - Sezon B CENA: 777,00 zł


 5. PAŹDZIERNIK - Sezon C CENA: 688,00 zł  * Organizacja ogniska z pieczeniem kiełbaski w godzinach 19:00-23:00.

**  Dzieci do lat 3 w pokoju w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni - 200,00 zł /pobyt     

*** Dzieci do 12lat - 100,00 zł  zniżki za pobyt od ceny osoby dorosłej


Opłaty dodatkowe:

- opłata miejscowa -  za każdą rozpoczętą dobę ,  dotyczy również dzieci - brak zniżek

- w przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie pokoju 2 lub więcej osobowego jako 1 osobowego dopłata wynosi 40% ceny usługi hotelowej za każde niewykorzystane miejsce.


WCZASY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH


Oferujemy Państwu również wczasy, wycieczki, pobyty dla grup zorganizowanych - komfortowo urządzone pokoje, pyszna i domowa kuchnia, niepowtarzalna atmosfera i niezapomniane wrażenia - to wszystko znajdziecie w hotelu Selment Resort!

Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ wiemy jak każdy z nas ma odmienne wymagania, potrzeby oraz sposób na spędzanie czasu (aktywnie, lub bardziej wypoczynkowo)

Ceny oraz terminy również ustalane są INDYWIDUALNIE.


W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail.Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego hotelu! Wszystko co dobre w jednym miejscu!Zapytaj o nocleg